VÝPRODEJ: kity Naish od 13.149 Kč, boardy Nobile v kompletu od 7.349 Kč. Jen do vyprodání!

Prodám Kite 2017 Flysurfer Peak3 4m2-SN52553

100 topovat
Zpět na úvodní stranu bazaru
K vidění Moravskoslezský kraj
Kontakt na inzerenta zobrazíš přihlášením nebo registrací pokud ještě nemáš účet.
Cena 14 499 Kč
Záruka vrácení peněz Záruka 1 rok

Prodám skvělý single skin kite 2017 Flysurfer Peak3 4m2 (komplet s ráhnem). Ideální kite na sníh i landkiting, univerzální velikost pro většinu kiterů do silného větru nebo pro kitery lehčí váhy nebo holky a děti. Tah díky konstrukci srovnatelný s komorovým kitem o velikosti 6m2. Nebudeš věřit, že tak táhne!

Kite je ve velmi dobrém stavu a excelentním (viz fotky). Opotřebení: natržené plováčky na ráhnu (možno opravit slepením nebo lepící páskou, opotřebovaná depowe-line (možno vyměnit za přiloženou), poškotený polstr ráhna (možno přilepit).
Je to výborný kite jak pro začátečníky (lehký restart kitu ze země, snadné ovládání, bezpečnost, velký větrný rozsah), tak i pro pokročilé na backcountry kiting.

Kvalita provedení i letových vlastností od firmy Flysurfer je pověstná.

Součástí kitu je i kiteleash, sada na opravu (vč. náhradní depower-line), reef line! Ke kitu můžeš dostat i použitý trapéz s protinárazovou vestou!

Záruka 1 rok na výrobní a materiálové vady. Záruka vrácení peněz (možnost vrácení, pokud nebudeš se stavem kitu podle fotek spokojený) - nekupuješ zajíce v pytli!

Možno prohlédnout v Ostravě v prodejně KITEBOARDING-CZ, popř. zaslat poštou nebo PPL i na Slovesko.

výrobní číslo: SN52553

Bestsellers minulý týden

Magazín

Poslední komentáře