PLÁNOVANÁ ÚDRŽBA: dnes (sobota) od cca 22:00 - 23:00 hod. 

Prodám Kite 2018 Flysurfer Speed5 21m2-SN40779

751 topovat
Zpět na úvodní stranu bazaru
K vidění Moravskoslezský kraj
Kontakt na inzerenta zobrazíš přihlášením nebo registrací pokud ještě nemáš účet.
Cena 36 000 Kč
Záruka vrácení peněz Záruka 1 rok

Prodám skvělý uzavřený komorový kite na vodu 2018 Flysurfer Speed5 21m2 (komplet s ráhnem, leashem a sadou na opravu). Ideální kite na vodu ale i na sníh a land do extra slabého větru jak pro běžné váhy tak i pro extra těžké kitery. Nebudeš věřit, že tak táhne a že můžeš jezdit v tak slabém větru.

Kite je v excelentním stavu. Látka je čistá, neopotřebovaná, jak je vidět na fotkách, stav vyvazovacích šňůr (u kladek) i opotřebení polstru ráhna a depower liny naznačuje, že kite nebyl moc využíván. Jediné poškození je odchlipující se kousek polstru ráhna, což lze snadno zalepit chemoprenem a samolepícím skytexem zalepená dírka na kitu, kterou ani nenajdeš viz fotka.

Speed5 21 je výborný kite jak pro začátečníky (lehký restart kitu ze země i z vody(!!!), snadné ovládání, bezpečnost, velký větrný rozsah), tak i pro pokročilé. Má velmi lehký pocit na ráhně. Skvělý na hang-time triky - nebudeš věřit co vše na tom kitu můžeš zvládnout oproti jiným!

Kvalita provedení i letových vlastností od firmy Flysurfer je pověstná.

Součástí kitu JE i originální kiteleash a sada na opravu. A mohu přidat i trapéz s vestou.

Záruka 1 rok na výrobní a materiálové vady. Záruka vrácení peněz (možnost vrácení, pokud nebudeš se stavem kitu podle fotek spokojený) - nekupuješ zajíce v pytli!

Z ceny je možné odečíst DPH ve výši 21%. Možno prohlédnout v Ostravě v prodejně KITEBOARDING-CZ nebo i prolétnout na jižní Moravě, popř. zaslat poštou nebo PPL (i na Slovensko).

výrobní číslo: SN40779

Nejzajímavější inzeráty

Bestsellers minulý týden

Magazín

Split snowboard vs skialpy

Split snowboard vs skialpy

0

Nedávno jsem psal o mé první zkušenosti se split snowboardem a tentokrát bych se zaměřil na porovnání splitboardu se skialp lyžema.

Poslední komentáře