AKTUÁLNĚ: Sleva snowkite vybavení až 70% na snowkite shopu.

Prodám Kite 2015 Flysurfer Peak2 6m2-SN40443

60 topovat
Zpět na úvodní stranu bazaru
K vidění Moravskoslezský kraj
Kontakt na inzerenta zobrazíš přihlášením nebo registrací pokud ještě nemáš účet.
Cena 7 799 Kč
Záruka vrácení peněz Záruka 1 rok

Prodám skvělý single skin kite 2015 Flysurfer Peak2 6m2 (kite only bez ráhna - možno dodat). Ideální kite na sníh i landkiting, univerzální velikost pro většinu kiterů (tah díky konstrukci srovnatelný s komorovým kitem 10m2. Nebudeš věřit, že tak táhne.

Kite je v dobrém stavu (viz fotky). Jen jsou přerušeny švy na náběžce, ale nemá to vliv na letové vlstnosti a nepokračuje párání.

Je to výborný kite jak pro začátečníky (lehký restart kitu ze země, snadné ovládání, bezpečnost, velký větrný rozsah), tak i pro pokročilé na backcountry kiting.

Kvalita provedení i letových vlastností od firmy Flysurfer je pověstná. Součástí kitu není ráhno ale je možno dodat zcela nepoužité za dotovanou cenu!

Záruka 1 rok na výrobní a materiálové vady. Záruka vrácení peněz (možnost vrácení, pokud nebudeš se stavem kitu podle fotek spokojený) - nekupuješ zajíce v pytli!

Možno prohlédnout v Ostravě v prodejně KITEBOARDING-CZ, popř. zaslat poštou nebo PPL vč. Slovenska.

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
- ebook "Jak vybrat použité kite vybavení"

výrobní číslo: SN40443

Nejzajímavější inzeráty

Bestsellers minulý týden

Magazín

V jakém větru můžeme kitovat na sněhu?

V jakém větru můžeme kitovat na sněhu?

0

To je otázka, která zajímá dost začínajících kiterů. Pojďme se tedy podívat, který vítr je bezpečně jezditelný a kterému bychom se měli vyhnout a zůstat doma.

kiteboard NAISH MONARCH 2018 – vlastnosti

kiteboard NAISH MONARCH 2018 – vlastnosti

0

Naish Monarch je klasifikovaný jako pro-performance freestyle kiteboard, co to v praxi znamená a pro jaké kitery je tento twintip kiteboard ideální?

Poslední komentáře