Fórum: všechna témata

Nove prkno

Ahojte, mockrat dekuji za prispevky. Jen poprosim jeste o radu ( vase skusenosti ) vazim cca 85 s oblecenim a mam momentalne RL Board 2010 133x42. Drak "fuel" 13m, jezdim freeraid s obcasnou skockou, nic blazniveho a tak se ptam nove prno brat ve stejne - podobne velikosti, nebo uz jsou nova prkna od treba 2015 uplne nekde jinde. Myslel jsem si na univerzalnejsi nejspis bazarovku o kousek vetsi, znate nase ceske podmiky.

jaký kiteboard

Ahojte, hledám nové prno - tedy kiteboard a nějak se zamýšlím nad tvarem a profilem, je nějaké teorie co je nejlepší ke stoupavosti daného boardu ? V každé recenzi samozdřejmě je psáno "výborná stoupavost" a tak podobně. Tvrdost a pružnost je mi jasná, ale co třeba i ten tvar - lepší s "výřezem" na přední a zadní straně, nebo to je jen dizajnový prvek.

zkrácení nosné lajny

Ahoj všichni. Mám otázku, zjistil jsem, že mám rozdílnou délku nosných lajn. Vyřešil jsem to trojsmyčkou. Bylo to jen asi o 2cm, tak mě napadla tahle varianta. Asi by to nemělo být nic proti ničemu, ale raději se zeptám. Má už někdo zkušenost? Na nosnost lajn by to vliv, oproti uzlíku, mít nemělo. Dík za každou radu. Standa

Shop

Nejprodávanější produkty

Bazar

Fotogalerie

Bazar