Jarní inspirace na letošní kiteboarding

324
+Napiš článek
 

Český HRKR odchovanec Lukáš perfektně zapadl do teamu Flysurfer kiteboarding a jeho videa "drtí hitparády" sledovanosti díky trikům sladěným se záběry z lifestylu. Sice letos prokaučoval slušnou zimu, ale nebylo to vyloženě progaučování, nýbrž progres na pobřeží Zanzibaru.

Dobrá inspirace i pro ostatní neprofesionální jezdce, kam dál posouvat airstyle, je video Best of Airstyle, které vyhrálo čtenářskou soutěž prestižního magazinu IKsurfmag o nejlepší video roku 2016, což jasně hovoří, že nejen wakestylem živ je kiter.

V letošním přírůstku Lukáš kromě porce airstylu osedlal i hydrofoil a s lehkostí se za měsíc naučil špičkové triky. Odjíždět board off variace s HF je uplně jiný level než je v našich luzích a hájích zvykem. Naopak různé upwind tacky mohou být inspirací kam směřovat hydrofoil progress pro letošní sezónu. Na kitingu je opravdu perfektní ta rozmanitost, která je tímto videem prostoupena tak intenzivně, že už týden po zveřejnění ho videlo uctihodných 35 tisíc diváků.

Skvělá mrštnost a telent se tomuto top CZ riderovi nedají odepřít, ale jiště mají svou zásluhu kity Flysurfer Sonic FR a nový Sonic2.

Jaké máš plany letos ty? Jdeš už taky do hydrofoilu?

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Ariel Corniel na Sicilii - Torch 2017

Rovná voda sicilské zátoky po kolena, nařachaný vítr a nový kite Naish Torch v rukou jezdce ze světového poháru. Sleduj přísné Slo-mo záběry a těš se na léto :)

0

Smutná zpráva

Dnes vám s lítostí přinášíme smutnou zprávu. V neděli 21. 5. na Nových Nlýnech tragicky zemřel jeden z nás kiterů...

2

Bazar