VÝPRODEJ: kity Naish od 13.149 Kč, boardy Nobile v kompletu od 7.349 Kč. Jen do vyprodání!

Rugen kite fest - report

205
+Napiš článek
 

O víkendu 27.-29. 7. 2018 proběhl na Rujáně kite fest a my byli u toho společně s Flysurfer Kiteboarding. Na celou akci jsme narazili náhodou. Upoutaly nás plakáty rozvěšené v okolí a tak jsme si řekli, že si tam na večer po odučení kurzu sjedem.
 

Velikost akce byla srovnatelná jako s fesťáky u nás na Mlýnech a nejvíc tam frčely testovačky. Stačilo přijít, pozdravit někoho ve stánku, ukázat, co chci do pracek a nikdo se ani neptal na jméno, občanku a podobný věci, což mě docela překvapilo.
 

Rugen-kite-fest-Flysurfer-03.jpg

Dalším překvapením bylo spojení festu i s takovou lokální poutí, kde nechyběly stánky s jídlem, pitím, sladkostmi a taky zábavou pro děti i od těch nejmenších.
 

Rugen-kite-fest-Flysurfer-05.jpg

Já si otestoval Flysurfer Soul 8 a 10m, s tím, že Boost3, Stoke, Radical6 a hydrofoil Levitaz si zkusím další dny, To už bohužel z časových důvodů nevyšlo, ale i tak to bylo super. Flysurfer Soul 8m už je docela divoká hračka, se kterou se při dostatečným větru dají točit pořádný loopy. Desítka je výrazně klidnější, pohodovější a skoky s ní jsou krásně plynulé, protože parádně nosí.
 

Rugen-kite-fest-Flysurfer-04.jpg

Výhodou podobných akcí je možnos pobavit se s lidma přímo z Flysurferu a občas po společným pivku upustí i nějaký ty interní informace... no máme se zase na co těšit ;-)
 

Rugen-kite-fest-Flysurfer-08.jpg

Na facebook stránce Flysurfer Kiteboarding je i plán podobných akcí, kde je možné testovat všechno vybavení, tak se mrkni vyraz si pojezdit s tím, na co je zrovna chuť.
 

Rugen-kite-fest-Flysurfer-06.jpg

U mě ve Wieku je stále k testu Soul 12m a Sonic2 13m. :-)

Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Peak 4 navázání B-Safe odstřelu

Po prvních testech kitu už víme, že nový Flysurfer Peak 4 litá parádně, ale napřed je potřeba navázat bar...

0

Bazar