SUP - Praha 6 Džbán

1
+Napiš článek
 

 Co se dá dělat v prosluněném hlavním městě za sportovní aktivitu? Tentokrát nic náročného. Naopak!!! Sluníčko, bezvětří, relax u vody a Stand Up Paddle Boardy. :) Taková ta "opalovačka" pro sportovce :).

up-stand-up-paddle-board-red-9-6-rss-2014-praha-dzban-katy-hrkr-paddleboardshop-cz
Katy-HRKR

 

SUP umí být i hodně náročný a adrenalinový sport, ale kamarád to chtěl poprvé vidět v akci a tak jsme to pojali hodně pohodově. Jeli jsme na klidnou vodu na Džbán, kde i on po chvilce jezdil s větší jistotou a zkoušel první tríčky, protože se zanedlouho na tak nudné vodě trochu nudil. Tady je videjko z nedělního odpoledne stráveného u vody.

SUP - Praha 6 Džbán from KITEBOARDING.CZ on Vimeo.

Velké díky za dokumentaci patří TNO

 

Katy-HRKR
Katy-HRKR

 

Autor: KITEBOARDING.CZ je na Google+

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

srna.muflon@seznam.cz

Ano paddle vypadá legračně, záležitost pro důchodce, ale je to nejlepší trénink jaký znám. Jak píše Káča, že má namožené malíčky na nohou, tak já mám vždycky namožené celé tělo od konce prstů na nohou po konce prstů na rukou. A k tomu je to to nejlepší lehátko na vodu. Kam vyrazíme?

jj souhas a navíc sup ala lehátko umožňuje na větší vodě bez ostychu opalovat bílá zrcátka, když sundám podprdu od plavek :-)

robert.simi@seznam.cz

to me pod pojmem "video o lejne" me jak prvni napadne toto:
http://www.youtube.com/watch?v=XBDCjYiBFVA

 Hehe...taky dobré:-)

 Pro někoho asi o lejně*, pro někoho návod na pěkný trénink nebo jak na první seznámení s SUP. Jak je vidět, dá se jezdit i pohodička. Náhodou jsem ráda, že se kámoš trochu bál a chtěl jít prvně na ultra klidnou vodu (protože já bych si osobně takový spot nevybrala). Poznala jsem Paddleboarding i z jiné stránky. Takhle se dá trénovat a nemusí člověk trpět v uzavřené posilce. Doporučuji pro všechny, protože na paddlu umíte skoro hned i bez instruktora. Bez problému to zvládne i méně sportovně nadaný člověk, který se na začátek na klidné vodě nemusí bát, že pojede někam, kam nechce...a rozhodně lepší než zůstat ležet na dece nebo ještě hůř na gauči. Tady zapojujete celé tělo a bolí vás pak i malíčky na nohách :)... i při takovém na pohodu dnu si večer vzpomenete, že jste se přes den neflákali. Přitom jste si užívali proslunění den u vody, kde jste si brázdili po hladině a prozkoumávali břeh z pohledu, který nabízí jen Paddleboadring.

*Jinak o lejně je jiné video :D https://www.youtube.com/watch?v=iSFe91XlwYQ a může si ho člověk vzít i domů...hehe

Shop

Magazín

Adolfov snowkite open 2016

O víkendu 20  - 21. 2. se uskuteční závody MČR ve snowkitingu. Závody, testování vybavení, pokec se zkušenými kitery a další. To si nesmíš nechat ujít :-)

0

Bazar