VÝPRODEJ Flysurfer: Speed5 a Peak3 sleva 20%, Rush 25%, Stoke 30%. 
Jen do vyprodání... ...a s dárky v košíku.

Big day KiteLandBoarding

110
+Napiš článek
 

Ahoj kiteři, čtenáři, příznivci adrenalinových sportů! Je tu krátký článek, fotky a video z nedávného LANDKITINGU v HOLEŠOVĚ! Bylo to v TOPU...

Je pátek 3.8.2018 trochu po poledni a začíná foukat. Cajky do auta a šup šup na spot. Po příjezdu to vypadá s větrem slibně a celkem stabilně. Pro jistotu olíznu ukazovák, zvednu a měřím, že je kolem 9m/s. Takže chystám Flysurfer Speed 5 18qm!


Landkiting flysurfer Speed5
 

Po kopnutí draka do vzduchu tam mám dost naloženo (TAK TO MÁM RÁD!), tak jemně stáhnu výkon a jdu se zlehka rozjezdit. Flysurfer Speed 5 jsou skvělé kity s obrovským větrným rozsahem, kteří si užijí jak začátečníci, tak i pokročilý rideři.


Landkiting flysurfer Speed5 Holesov


Po rozježdění a rozehřátí začínám skákat a dávat triky... Mezitím doráží kamarád Filip, tak mu hned vmetu gopro do paprče, ať natáčí a fotí. Vítr ještě trochu přídává.
 

Landkiting flysurfer Speed5 - Big day
 

Za zhruba hodinu natáčení jsem si zasázel, co jsem chtěl a cítil obrovskou radost, že se to nezapomíná. To jelikož jsem již delší dobu LANDKITING nejezdil.
 

Landkiting flysurfer Speed5 - airstyle
 

 

Tento den shrnuji jako jeden z těch dní, kdy je vše naprosto perfektní - Krásné počasí, teplo, stabilní teplý vítr, spousta skoků, adrenalinu, triků... Prostě dobrej pojezd!

Mrkněte na fotky a video a posuďte každý sám!
Zdraví Nemo a přeje spoustu podobných dní!

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Snowkite výjezd na Veselák

Jooo život kajterů není vždycky procházka zahradou z měkkoučkejch růžovejch oblak.
Předchází tomu několik činností předem...

0

Bazar