SPORT LIFE BRNO is over - snowkiting is coming

6
+Napiš článek
 

Sport Life Brno je za námi a sluší se poděkovat všem, kteří se přišli podívat na naši prezentaci. A samozřejmě též musíme poblahopřát všem, kteří byli vylosování v našich soutěžích o hodnotné ceny: cvičný kite PETER LYNN, kiteboarding mikinu NAISH a snowkiting čepici FLYSURFER. Pogratulujme taky vítězi naší foto soutěže "Ukaž své kite fotky nebo video a získej kite trapéz naish!". Pojďme na to!

Celý veletrh se nesl v duchu sh... počasí s velkým množstvím deště ale malým množstvím větru. A tak měl jen málokdo šanci testnout nejnovější snowkiting a kiteboarding vybavení, které jsme měli připravené. To však nezměnilo nic na rychlosti s jakou fičely z našeho skladu trapézy díky speciální prodejní akci "Kite od 4.000 kč a máš trapéz ne za 3.000 ale jen za 100 Kč". Ač je to neuvěřitelné, trapéz v hodnotě 3000 Kč totiž může mít za pouhou stokorunu každý, kdo si pořídí jakýkoliv kite v ceně min. 4000 Kč. A když říkáme jakýkoliv, myslíme tím jakýkoliv - nový, zlevněný ve výprodeji i použitý bazar kite... Akce platí i pro cvičné kites, takže můžete mít nejen pro své dětičky super komplet za cenu jen o něco převyšující 4000 Kč! S velkým ohlasem se setkal i obojživelný kite FLYSURFER PULSE2, který z jasných důvodů oslovuje kitery, kteří chtějí jediný kite na sníh i na vodu a který je při stejné ceně nově vybaven infinity barem, ale i další novinky.

Ještě dneska nás bolí huba z toho, kolik jsme museli zodpovědět vašich dotazů. Díky však za váš zájem a doufáme, že se budeme společně potkávat na sněhu při snowkitingu nebo v létě při kiteboardingu...

Dost ale bylo keců, je čas vyhlásit čerstvé majitele našich dárků: kulicha FLYSURFER si odnese Pavel Tamáš z Brna, mikču NAISH získá Martin Fabián z Nymburku, s cvičným kitem PETER LYNN si zalítá Zuzana Kuhnelová z Brna a foto soutěž vyhrál Josef "Joe" Srkala. Pokud jste se na veletrhu navíc zúčastnili soutěže našeho partnera HARAKIRI kite kurzy, dozvíte se, jestli jste držiteli snowkiting kurzu v dárkovém balení zde.

My všem šťastlivým gratulujeme a děkujeme všem ostatním zůčastněným. Těšíme se s vámi na další setkání a přejeme úspěšný snowkiting! Fotos z veletrhu v přiložené fotogalerii, čekit...

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

kiting odpoledne s Pivotem

Krásné kiting odpoledne na Sicílii s Pivotem a větrem okolo osmi metrů. Tak mrknite na krátké videjko z tohoto dne.

0

Bazar