PLÁNOVANÁ ÚDRŽBA: dnes (sobota) od cca 22:00 - 23:00 hod. 

Kite fotky

+Vlož galerii
 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - U Javoru

V Beskydech letos fest sype, powder na freeride z minulého týdne už trochu sednul, tak jsme zkusili jeden z mála nezalasněných kopců s výhledem Radhošť a okolí.

  Kitesurfing - Fuerteventura v zimě

Sobě a přítelkyni jsem nadělil na Vánoce letenku na Fuerteventuru. Měli jsme štěstí na vítr, tak nám nezbylo nic jiného než si půjčit surf. Musím se přiznat, že nás oba surfování nadchlo a už chápu, co ti lidi na těch vlnách vidí.

  Snowkiting - 6.1. Veselák

Kiteboarding Holešov Zveřejněno Petrem Němečkem · 1 min · Včera neděle byla a na Veselském kopci jsme rozbalili nářadí a užili první letošní snowkiting. Sněhu nic moc, vítr chvílemi rozbitý, ale to nás neodradilo.

  Snowkiting - Lipno 6.1.2019

Zahájení snowkite sezóny na jihočeském spotu na Lipně v Černé v Pošumaví vyšlo na jedničku! Sněhu dost, vítr přesně na oblíbený poletový kopeček a i na lehký wakestyle trenink došlo. Letošní zima vypadá slibně!

  Landkiting - Longboard tunning do města

Rozhodl jsem se vylepšit normální longboard kolečky na kiteboard, jelikož díry v asfaltu, zámecká dlažba, a ostatní mírné překážky mě zpomalovaly a pomalu mě začaly štvát. Po investici do náhradních dílů na kite jsem zkompletoval tohle a nemohu si to vynachválit, po veškerém povrchu to jezdí jako po másle, a jízda městem je hned zábavnější. Po sněhu jsem to ještě nezkoušel, protože věc jako sníh, je v místech města velice vzácná, ale třeba se jednou dočkám. Pomalu začínám uvažovat o koupi kitu, a třeba to jednou vytáhnu i za zdi města, a pořádně to provětrám. Kitu zdar, šťastné a veselé, a parádní nový rok :)

  Landkiting - Testovačka Flysurfer na Smeťáku

Předvánovní sobotu jsme se sešli na Smetáku v Praze a testovali Peaka4 a jiné Flysurfer draky. Počasí si s náma trochu hrálo, ale taky nám připravilo krásnou podívanou. Kdo nepřišel, o hodně přišel :-P Sleduj web a doraz na další testovačku :-) Čau, leguán

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar