BLACK FRIDAY: 18-60% sleva na téměř vše. S registrací -2% navíc. Ušetři hned!

Kite fotky

+Vlož galerii
 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Landkiting - behind the scene Holešov

Než se rozbušilo, bylo skoro víc fotografů jak skokanů, ale fotky od Zuzky hezky doplňují vznik Krutičových fotek. Klobouk dolů jak Nemo sází..

  Landkiting - Zastávka v Holešově na Větráku

Zase se jedu cákat na Mushow, ale tentokrát to beru přes Holešov, prej se mám stavit, podívat se na landkiting. Dobře jsme zablbli, já teda jenom s foťákem. Za barem můžete vidět místňáka Nema a zbloudilého Maru, pěkný kluci.

  Kitesurfing - Tak zas Něco ze Sicilky

Tady pár fotek ze čtyřdenní otočky na Sicílii. Léto to sice už úplně nebylo, ale vítr okolo desíti metrů každej den... no co víc si přát. ( a to soukání do neoprenu člověk taky nějak přežije :D)

  Snowkiting - Mushow do tmy

Kupodivu, je to pořád ještě jezditelné. Voda kolem deseti a vzduch taktéž :D. Co takhle radši Chorvatsko, příští víkend, hmmm? Riders? Roman ma prej konečně volno, takže to musí vyjít.

  Kitesurfing - Gočky v říji

Voda chládne, ale předpověď jz na čtvrtek přilákala dost Poláků i Čechů. Krutič vyvětral novou Fiftynu wakestylem, já trochu pooldskulil

  Kitesurfing - Test Nobile 50/Fifty 2018

Kiteboarding je hrozně progresivní sport, pořád máme rok 2017, ale kolekcemi na 2018 se to kolem nás jen hemží. To víte, ježíšek klepe na dveře a co jiného si dát pod stromeček, než dárek z lásky, z lásky ke sportu :). Jsem rád, že kromě mojí maminy, na mě myslí i moji sponzoři a nadělili mně tohohle přísného krasavce. Díky Léňo (kiteboarding.cz), jsi pěkná ženská, udělala jsi mně radost.

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar