POZOR: dáváme dárky k nákupu. Najdeš je ve svém košíku!

Kite fotky

+Vlož galerii
 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Kitesurfing - Harakiri kite kurz 5-7.6.2018

Slunce svítí, vítr fouká, voda je zas o něco azurovější. Kite kurzy na Lefkádě letos odpálili Jirka s Verčou a byla to doslova jízda! Za 3 dny oba ujeli cca 100m a vypili jsme dohromady cca 100l vína 😀 Budu se těšit zase příště! Martin

  Kitesurfing - Léto na MKB

Konečně a poprvé tuhle sezónu jsem se dostal k pojezdu na MKB. Čerstvě posekaná tráva a letní počasí dávalo dobré bomby.

  Kitesurfing - Meeting 26.5.2018

Každý rok se teamový rideři firmy Kiteboarding.cz scházejí dvakrát do roka na Mushowě, kde probíají práci jednotlivých riderů za uplynulé období, představují si nové produkty a plánují další práce na další období. No a prostě vždy to je perfektní setkání se skvělými lidmi, kteří tímto sportem žijí.. Večer následuje vinný sklípek u Martina Topolanského, kde o zábavu nebývá nouze. No za mě opět paráda! nemo

  Kitesurfing - Úterní JV na Světě

Po dvou hodinách pohodového strapless hydrofoilingu s kitem NAISH RIDE 8 vítr sílí a do akce jde twintip a NAISH TORCH 14. Super odpoledne na home spotu. Díky moc Tyfimu za pár fotek z mobilu :)

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar