AKTUÁLNĚ: Sleva snowkite vybavení až 70% na snowkite shopu.

Kitesurfing - Pohodové odpoledne na Sicílii

119
+Vlož galerii
Když na wakestyle fouká moc, proč si nezablbnout trochu jinak. Milí čtenáři. Budu vám teď vyprávět pár let starej příběh. Takže si udělejte pohodlí... Začínáme. Jednoho krásného dne se mladý Tadeáš rozhodl, že si nafoukne desítku torche. Jenomže ejhle....foukalo okolo dvanácti metrů a to je na 65 kilovýho Tádu s desinou docela dost. Kdyby zkoušel wakestyle triky tak by se asi zrakvil a na loopy je podle něj desítka moc velká. (Stejně jich tam nakonec pár dal) Co teď? Ptá se sám sebe lehce zmatený Tadeáš. Na břeh jít nemůžu... Vypadal bych jak trubka. Když bych si po deseti minutách na vodě šel foukat něco jinýho. Tak to tenhle klučina šikovně zahrál do autu a prohlásil co si dát takovou odpočikovou sešnnn. No a takhle to vypadalo. jo a ty fotky s pivotem... těch si nevšímejte..... Bylo to jinej den, ale je jich málo na vlastní galerii. Tak jsem je mrsknul sem, pokud to teda nevadí. Pokud jo? Tak to se moc omlouvám, ale jinak to nešlo :D Hodně pohody ať jste kde jste přeje lehce zmatený Tadeáš :D

Ohodnoť galerii:Diskuze ke galerii

Bazar

Magazín

Big air landkiting - video

Snowkitingu letošní zima moc nepřeje, a tak je v kurzu spíš landkiting. Když ještě k tomu máte home spot na obrovské pláži, není co řešit.

V jakém větru můžeme kitovat na sněhu?

To je otázka, která zajímá dost začínajících kiterů. Pojďme se tedy podívat, který vítr je bezpečně jezditelný a kterému bychom se měli vyhnout a zůstat doma.

Bazar