VÝPRODEJ Flysurfer: Speed5 a Peak3 sleva 20%, Rush 25%, Stoke 30%. 
Jen do vyprodání... ...a s dárky v košíku.

Landkiting - FLYSURFER testovačka 8.12.2018

60
+Vlož galerii
Je sobota ráno 9:00, vstáváme a na poslední chvíli rozhodujeme, že testování po propršené noci narychlo přesuneme z Holešova do Biskupic na kopec. Hodíme GPS souřadnice na stránky a jedem. Na místo přijíždíme cca v 10:00, nachystáme vlajky, uděláme společnou fotku a jdeme testovat. Máme na test širokou škálu zcela nových Flysurfer draků s názvem Peak 4 (vel. 4, 5, 8, 11m). Všechny odzkoušíme. Překvapuje nás konstantní tah tohoto draka, jeho bezpečnost. Flatrování na stranách draka FS vyřešili vzduchovou kapsou na stranách kajtu. Nově řešená hrazda je přijemná na držení. Zkoušíme i starší řadu Peak 3 a porovnáváme. Jako další testujeme Flysurfer Soul 10m: Ten drak je skvělý! Je stabilní, přesně ovladatelný, úžasný hang-time. Oproti starší řadě speed 5 je Soul jinak řešený stavbou křídla. Drak je více stabilní a ne tolik agresivní. Na druhou stranu profil křídla Soul svou větší šiřkou a menší délkou je pomalejší oproti speed 5. Počasí vyšlo, všichni usměvaví! Děkujeme zúčastněným a přistě nashledanou!

Ohodnoť galerii:Diskuze ke galerii

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Bazar

Magazín

Vysvědčení – vhodný kite dárek

Hledáte-li vhodný kite dárek, který by mohl být odměnou za školní výkon, pak je zde výborný a cenově dostupný cvičný kite!

Split snowboard vs skialpy

Nedávno jsem psal o mé první zkušenosti se split snowboardem a tentokrát bych se zaměřil na porovnání splitboardu se skialp lyžema.

Bazar