Novinky

Nejprodávanější produkty

Zvýhodněné sety

Akční zboží

kite 2015 NAISH PARK

kite 2015 NAISH PARK

Univerzální kite vhodný pro kitery všech úrovní. Nový kite NAISH PARK 2015 nabízí maximální unive...

0 z 5 akce
22 198 Kč
od 17 758 Kč zítra u tebe

Doprava a platba

Uživatelské recenze

petr-HARAKIRI-kite-kurzy
petr-HARAKIRI-kite-kurzy

kite komplet FLYSURFER Speed4 - Lotus 6m

5 z 5 0

sám ho používám ve velikosti 21m a mnohdy jsem jediný člověk na vodě, zatím co ostatní čekají na vítr. je to zabiják bezvětří. používáme 21m i na kite kurzech a je až s podivem, jak hravě ho zvládají i začátečníci. nejdříve se ho všichni bojí, že je to strašně velká obluda, ale nakonec jsou překvapeni, jaký je to hodný beránek. je to dáno tím, že je pomalejší v pohybech a tak má kiter dost času zareagovat. klidně můžeme dát k otestování v našich kite centrech na nových mlýnech, rujáně, v egyptě nebo na lefkádě…

restart z vody není problém, startuje excelentně

neskutečný větrný rozsah. při svých 75kg mám velikost 21m speed a pak až nafukovací kite 10m! plynule mohu přejít z velikosti na velikost a necítím potřebu mít ještě nějaký kite mezi těmito velikostmi.

obrovský hangtime. pro milovníka dlouhých poletů supr kite. zamilují si ho i všichni, kdo chtějí trénovat triky jako bord-offy, rotace atd. kite podrží ve vzduchu prostě daleko déle…

jako bazar kite neklesá na ceně

auto-untwisting depower liny po rotacích

možnost mixer testu na šňůrách

ráhno by mohlo být lepší. je plně funkční, ale na vzhledu by mohl flysurfer ještě popracovat. taky kite leash.

Matys-HRKR
Matys-HRKR

kite FLYSURFER PEAK2 - 4m2

5 z 5 0

Top kite na učenie a hlavne čo sa týka výkonu a bezpečnosti tak najleší kite na vysokohorský snowkiting

ľahký a spratný balíček v batohu pri šlapaní, no hodne veľký a výkonný pri ťahaní do kopcov. vďaka fletrovaniu aj menej skúsený jazdec podľa zvuku vie, kde kite je, super využiteľné v hmle. Bezpečnosť 100%, keď už nevieš, ako sa zbaviť ťahu, bez strachu ho "hodíš nábežkou na sneh a nič sa nestane, kite nemá šancu vďaka singleskin technológii prasknuť.enormný veterný rozsah.

Vyššie spomínané fletrovanie, ale za jazdy pri pritiahnutom bare nefletruje, ak fletruje stále, je to znak, že je drak prebušený.