Dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Prodám Kite 2018 Naish Ride 10m-SN238481

296 topovat
Zpět na úvodní stranu bazaru
K vidění Moravskoslezský kraj
Kontakt na inzerenta zobrazíš přihlášením nebo registrací pokud ještě nemáš účet.
Cena 12 499 Kč
Záruka vrácení peněz Záruka 1 rok

SLEVA! Prodám skvělý kite 2018/19 Naish Ride 10m2 (kite only bez ráhna). Ideální kite do silného větru nebo pro holku. Kite je v dobrém stavu (viz fotky) s opravami v těle kitu a na náběžné hraně (vč. bladderu). Kite je plně funkční a 100% drží vzduch.

Je to výborný kite jak pro začátečníky (lehký restart kitu z vody, snadné ovládání), tak i pro pokročilé (výborný na high jumps i kiteloops). Kvalita provedení od firmy Naish je pověstná. Materiál Quad-Tex, nafukování jediným ventilem (neviditelný Octopus system) a další vychytávky.

Součástí kitu je i originální sada na opravu. A mohu přidat i trapéz s vestou.

Záruka 1 rok na výrobní a materiálové vady. Záruka vrácení peněz (možnost vrácení, pokud nebudeš se stavem kitu podle fotek spokojený) - nekupuješ zajíce v pytli!

Ke kitu mám i použitá ráhna. Ke kitu bude cena použitého ráhna 2500 Kč. Pokud si ode mne koupíš 2 kity, dostaneš 1x NEpoužité ráhno za stejnou cenu a ještě dostaneš použitou pumpu za 1 Kč!

Možno prohlédnout v Ostravě v prodejně KITEBOARDING-CZ, popř. zaslat poštou nebo PPL (i na Slovensko) nebo kite proletět na Pálavě.

výrobní číslo: N238481

Nejzajímavější inzeráty

Bestsellers minulý týden

Magazín

Poslední komentáře