Dáváme dárky k nákupu (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) nad 4 000 Kč. Najdeš ve svém košíku !

Prodám Kite OZONE R1 V2 17m

221 topovat
Zpět na úvodní stranu bazaru
K vidění Hlavní město Praha
Kontakt na inzerenta zobrazíš přihlášením nebo registrací pokud ještě nemáš účet.
Cena 38 303 Kč

větrný rozsah 0,9 -14,9m/s, 15-17m/s velmi špatně udržitelná výška, 3-10m/s ideální větrný rozsah / 85kg *** OZONE R1 V2 17m - prodám málo ježděný, ve velmi pěkném stavu *** 1x namočeno /ale neutopeno/ ve slané vodě *** 1x oprava dirky 2-3cm pomocí lepící skytex - bez vlivu na funkci, oprava nelze vidět. *** Skladovaný vždy perfektně vysušený a listovaný. Komplet s RACE barem, batohem a RACE lines 23m. Prostě woni setí a ty jezdíš, na spotu se ti nikdo neplete a když přifoukne, tak se nic neděje a jezdíš dál. :) *** velmi stabilní, i při podletění po špatném skoku, *** velmi rychlé plnění při startu, pokud se startuje správně, žádné klapající uši jako u konkurence *** máš 100kg a víc a chceš výše uváděné, ok, za stejné peníze nabízím i R1 V2 21m2 (jak z fabriky)

Nejzajímavější inzeráty

Bestsellers minulý týden

Magazín

Jak začít s kitingem?

Jak začít s kitingem?

8

Pokud se chystáte vyzkoušet kiting na vlastní kůži, máme tady pro vás pár rad, jak na tento krásný sport, který se v různých podobách dá provozovat po celý rok.

Splitboard a kiting ve městě

Splitboard a kiting ve městě

0

Splitboard na kiteboarding si kiteři většinou pořizují kvůli cestování letadlem do vzdálených destinací. Ale co ho využít i na ty nejbliřší spoty?

Poslední komentáře