Posíláme ZDARMA objednávky nad 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Monarch si vybudoval komunitu loajálních riderů po celém světě díky svému nejmodernějšímu, nekompromisnímu freestylovému designu. Poskytuje snadné stoupání proti větru a výbušný pop. Přesně to je deska, kterou vhledávají jezdci jako Kevin Langeree, když posouvají limity airstyle kiteboardingu.

Vymezené hrany, silně vyvinuté tuhé ohyby a hluboké konkávy zajišťují vynikající přilnavost - a to i při rychlosti v chopu. Lehká konstrukce z čedičových vláken dává desce Monarch neuvěřitelný poměr pevnosti k hmotnosti a flexibilní odezvu. Uhlíkové výztuhy dodávají šílený pop pro freestylové triky nebo obrovské skoky.

Výkonnostně osvědčený spodní 3D tvar se skládá ze zkosených kanálků kolem hran. Snížená konkávnost v centrální části zlepšuje nástup skluzu a optimalizuje flexi mezi nohama jezdce. Vystředěné inserty umožňují otočit vázání na druhou stranu a prodloužit tak životnost prkna.

Vysoce konstruovaná a elegantní konstrukce, tato deska je připravena splnit přísné požadavky každého odvážného kiteboardisty.

 

 


Součástí kiteboardu "only" je:

  • kiteboard 2020 NAISH Monarch
  • Grab handle (ručka)
  • ploutvičky,4.0 cm IXEF

Varianty produktu

Související produkty