NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru, výuková DVD,
kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a dopravu zdarma získáš 
již k nákupu od 500 Kč.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

kite 2019/20 NAISH Triad - 9m

Kód: 20K-TR09
zítra u tebe akce
0 z 5
0% (0 hodnocení)

kite dodáván jako

Velikost kitu

25 999 Kč 20 799 Kč
17 189 Kč bez DPH.

JAK UŠETŘIT?

- Sleva 2% pro registrované

- Odečti si DPH

- Garance nejnižší ceny

- Záruka vrácení peněz

Pro koho je?

Snadná kontrola, Triad je skvělý nejen pro začátečníky! Pro každého, kdo chce zlepšit své dovednosti nebo hledá snadno ovladatalného draka.
 

Co umí?

Odpouští chyby, snadnou manipulaci, chování přitáhni a jeď, plynulou dodávku energie, vysoce stabilní, bezproblémové restarty  z vody a stabilní sezení na hladině v kraji okna.
 

V čem je jedinečný?

Nejjednodušší drak v současné době je díky své nové třívrstvé platformě ještě více všestranný.

Nový Triad s třemi vzpěrami je víc než evoluce - Drak byl  celkově přepracován. Vzali jsme originální ikonický uživatelsky přívětivý design a dále jsme jej rozvinuli, abychom byli ještě více všestranní.

Nový třívrstvý rám dodává větší stabilitu. Centrální vzpěra udržuje skvělý lowend výkon, umožňující hladký drift a výrazný depower, kterým  se Triad vyznačuje. Tužší střed také zvyšuje větrný rozsah, čímž zajišťuje lepší manipulaci v silnějším větru a prudkých poryvech. Umožňuje také přesunout dvě vnější spíry dolů pro dosažení přímějšího pocitu na baru a zlepšili schopnost otáčení. Jeho nižší štíhlost a zahnuté uši zajišťují hladké zatáčky a velmi předvídatelné létání. To je perfektní pro každého, kdo upřednostňuje klidnějšího draka, který nevyžaduje tolik pozornosti. Chyby jsou s Triadem bez problémů, takže se nemusíte obávat přebrždění, příliš ostrých rozjezdů a přelétávání draka hza hlavu. Triad je také velmi stabilní při položení na hladinu, takže máte dostatek času na to, abyste provedli úpravy před opětovným startem. Snadné létání, stabilní a odpouštějící, Triad dává jezdcům dostatek času na to, aby reagovali a spoustu prostoru pro progress.

 

Základní charakteristika

  • Lehká, tří-spirová konstrukce
  • Snadný restart a skoky
  • Přímé reakce na povely
  • Velká všestrannost
  • Velký depower
  • Velikosti: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a 14m2
 

KITE ONLY obsahuje:

  • kite 2019/20 NAISH Triad
  • batoh
  • uživatelský manuál

 

 

Varianty produktu

Související články

Související produkty