DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Naish Phoenix je drak, se kterým může vyjet na vodu každý jezdec a létat vysoko! Phoenix je navržen pro všechny úrovně dovedností od začátečníků až po profesionály, kteří mají velké klouzavé skoky, velký hangtime, a měkká přistání. Extrémní depower usnadní rozjezdy začátečníkům a zvýší skoky profesionálům. Stačí přitáhnout a jet! S nastavitelným tahem na baru / rychlostí zatáčení si draka každý jezdec přizpůsobí vlastním preferencím a stylu jízdy.

Jde o zcela nový model v řadě Naish. Phoenix je 5 spírový 4-line big air kite, který byl navržen pro kitery, kteří hledají masivní polety. Tento sheet-in-and-boost kite vám poskytne dlouhé klouzavé skoky a plynulé přistání. Phoenix má vynikající pocit na baru, snadné ovládání a přímá odezva zajišťují, že budete vždy vědět, kde se váš kite ve vzduchu  nachází.

Quad-Tex ripstop materiál je odolný a přináší lehčího a citlivějšího draka.
Pokud chcete skočit výš, Phoenix vás tam vezme!

Velkou novinkou je HIGH V ADAPTER, díky kterému je možné uzavřít draka více do tvaru C a zrychlit jeho zatáčení. To využije každý, kdo chce s Phoenixem zažít extémně vysoké megaloopy. Adaptér se snadno navlékne na přední šňůry a stáhne je k sobě v požadovaném místě.

 

 

 

Varianty produktu

Související produkty