DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

BEZPEČNOST, VŠESTRANOST, DLOUHOVĚKOST! Heslo pro nové uzavřené komorové draky od Flysurferu. FLYSURFER přichází na trh s novým modelem "SOUL"!

Nechejte se unést vizí nového kitu "SOUL", který se stává čistým potěšením pro vaše cestování za dobrodružstvím. Ať už cestujete k horským průsmykům za snowkitingem, anebo k vodním hladinám za kitesurfingem, "SOUL" Vás uchvátí neskutečným výkonem, přesným a pohodlným ovládáním a dobrého pocitu z jízdy.

Spojením materiálů X-light a DELUXE + dostává konstrukce "SOUL" unikátní váhu a pevnost. Nová tovární X-light tkanina má ty nejlepší vlastnosti pro maximální výkon a působivou dlouhověkost.

Extrémně lehký (32g/qm) skytex se zdvojeným ripstopem, který je u draka použit je vysoce odolný proti roztržení, je absolutně vzduchotěsný a poskytuje co nejhladší profil. Náběžná hrana je chráněna odolnou textilií Deluxe + proti nečistotám a oděru. Tento ultralehký uzavřený komorový drak je ten nejlepší společník. Pokud se jedná o materiály a součásti, "Soul" je postaven tak, aby vydržel a standardy byly na nejvyšší úrovni a to v jakémkoli terénu.

Obashuje: kite only, repair set, transportní obal, batoh a manuál

Doporučená velikost baru: 6 - 15m bar 50cm, 18 a 21m bar 60 cm