FLYSURFER TÝDEN: 17% SLEVA pro registrované! (sleva 15%+2% platí do 1.6.2023)

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite Flysurfer Hybrid spojuje dvě konstrukce draka: uzavřená komora a single-skin. Kombinuje depower a stabilitu single-skin draků společně se snadným restartem z vod a, ovládání uzavřených komorových kitů.

Technologie budoucnosti komorových draků je integrována do nové produktové řady, která dělá kite sporty dostupnější. Tento drak je navržený pro snadné a zábavné ovládání vedoucí k rychlé progresi. Odolná konstrukce zajistí dlouhou životnost pro mnoho sezón používání.

Flysurfer Hybrid je samonafukovací 4-line kite s nízkým poměrem stran, který generuje malý tah vzhůru a sřední dynamiku výkonu pdobně jako tomu je u single skin draků, aby vyhovoval mladým lidem, kteří začínají svou cestu kitingem.

Výkon kompaktního draka a pocit z baru lze změnit pomocí technické funkce „Performance Tuner“. Vyberte si mezi tvrdým a měkkým nastavením pro změnu tahu baru a výkonu draka.


 

Flysurfer Hybrid je určený od začátečníků pro snadné učení až po experty jako kite do silnéhovětru, na hydrofoil a cestování.

Je kompatibilní se všemi současnými bary Flysurfer. (Connect2, InfinityXX, Force2)

 

 

Součástí balení je:

  • kite Flysurfer Hybrid
  • kite bag
  • repair kit
  • sand bag
  • Kite safety guide

Varianty produktu

Související produkty