DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Naish Wing-Surfer Matador je kompaktní, lehký a výkonný. Je určen pro wingaře, kteří chtějí použít co nejmenší křídlo pro převládající větrné podmínky, se zaměřením na jízdu na vlnách.

Matador má hlubší tvar a větší průměr náběžné hrany a vzpěry než srovnatelně velký Wing-Surfer, přičemž bod tahu je umístěn ještě více vpřed. Náběžná hrana je ve středu více špičatá a přes rozpětí křídel nese více vzepětí. To vše dohromady vytváří křídlo, které snadno jede proti větru, a poté ho lze vyvlát s úžasnou stabilitou a rovnováhou pro jízdu na vlnách. Díky velkému výkonu se těžším jezdcům bude snadno rozjiždět.

Jakmile je na vlně zařazen do neutrálu, lehká konstrukce zmizí jako plášť toreadora, což vám umožní snadno krájet vlnu. Proto název „Matador“.

Na rozdíl od celoplošného Wing-Surferu je Matador navržen tak, aby se s ním jezdilo převážně proti větru a poté vyvlátý po větru, takže okna jsou malá a umístěná tam, kde je zkušený jezdec potřebuje při jízdě proti větru.

 

Součástí je táké: leash, batoh, manuál

Dostupné velikosti: 3 / 4 / 5 m2

 

 

* barevná kombinace je dodávána náhodně (Preferovanou barvu můžete uvést do komentáře objednávky. Pokud to bude možné, vyhovíme požadavku barevné varianty.)
* tvar plachy se liší v závislosti na velikosti
 

 

Varianty produktu

Související produkty