DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

kiteboard 2023 NOBILE NHP split foil - 139 cm

Kód: K23-NOB-NHP-SPL-FOIL-39-1st
do týdne novinka
0 z 5
0% (0 hodnocení)

kiteboard dodáván jako

Rozměr kiteboardu

32 999 Kč
27 272 Kč bez DPH.

JAK UŠETŘIT?

- Sleva 2% pro registrované

- Odečti si DPH

- Garance nejnižší ceny

- Záruka vrácení peněz

Nobile 2023 NHP Split Foil je jedinečná deska svého druhu. Jedná se o unikátní konstrukci, kterou žádná jiná značka nevyrábí. Pokud jste nadšenci do cestování a zároveň milovníky foilingu, bude to pro vás perfektní volba. NHP Split Foil lze snadno přeměnit z běžné twintipové desky na hydrofoil, což uživateli umožňuje využít jakékoli větrné podmínky s minimálním potřebným vybavením. Navíc oproti předchozím modelům je model 2023 o celých 400 gramů lehčí!

FREERIDE:
Prkno má 3D dřevěnou sendvičovou konstrukci a precizně navržený X-Reactive Flex, který se v kombinaci s řadou Hydrodynamic rocker promítá do opravdu pohodlné jízdy, která odpouští chyby, zvyšuje pohodlí a zvyšuje manévrovatelnost. Hranaté koncové kanály na špičkách a mírně tlustší okraj zaručují super výkon proti větru a stabilitu při jízdě. Hydrodynamický rocker také umožňuje prknu dobrý výkon při chopu, zatímco Split W-Connection (4. generace) zachovává linii rockeru a vysokou výkonnost prkna.

HYDROFOILTWINTIP:
Zesílili jsme a vyztužili konstrukci ve vybraných oblastech, abychom optimalizovali prkno pro jízdu na hydrofoilu. Sestavený komplet s křídlem je super lehká, takže je ideální pro freeride a skákání a má působivou manévrovatelnost.Prkno je možné jezdit se strapy i strapless. Takže vše, co potřebujete pro váš další kite výlet, je deska NHP Split Foil s naším Zen Hydrofoil, které se snadno sbalí do tašky NobileCheck-In spolu se dvěma draky a všemi vašimi dalšími cestovními nezbytnostmi. Žádné dodatečné náklady a žádné nechtěné potíže na letišti...další řešení pro cestování od Nobile!

Tento kiteboard je tak nejuniverzálnějším kiteboardem na trhu. Prkno bylo upraveno pro použítí s hydrofoilem přidámním insertů na horní straně pro strapy, na spodní straně pro uchycení hydrofoilu a vyztužením klíčových silně namáhaných částí.

Kiteboardy NHP patří mezi kitery dlouhodobě k nejoblíbenějším díky svým výborným vlastnostem.Silný pop, měkké dopady, výborná stoupavost a low wind. Verze split byla vytvořena pro kitery, kteří chtějí cestovat za větrem a mít své prkno stále u sebe. NHP Split foil je možné snadno sbalit do běžného kufru, cestovat letadlem a na místě určení ho díky "Click & Go"  systému do pár minut zase složit.

K desce NHP Split Foil doporučujeme pouze Nobile Zen Hydrofoils Carbon.

Velikosti: 139x41,5cm

Obsahuje také:

  • fin set - Click'N'Go G10 40mm
  • 3x wave strap
  • split board bag

 

Varianty produktu

  • kiteboard 2023 NOBILE NHP split foil - 139 cm
  • Kód: K23-NOB-NHP-SPL-FOIL-39-1st
  • 32 999 Kč

Související produkty