DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Vydejte se na Trip a prozkoumejte ta nejkrásnější místa pro surfování na světě! Dělená deska se pohodlně vejde do typických kufrů nebo i se dvěma draky do přiložené tašky. Tato všestranná twintip deska se dokonale hodí k našim lehkým drakům. Užij si naprosté pohodlí na cestě a vodu vysněné destinace!

Prostorná cestovní taška pro uložení dvou draků a ovládacích tyčí, postroje, neoprenu a společné desky TRIP. Individuálně nastavitelný systém vázání lze přizpůsobit malým nohám. Click-On FireFins lze po počáteční montáži snadno sejmout dvěma prsty. Dělenou konstrukci lze po vyjmutí pojistky rozdělit nebo složit bez nářadí.

Pro jezdce, kteří jezdí na kole na místo, pro světoběžníky, kteří často cestují, nebo pro prázdninové kitery, kteří chtějí ušetřit.

Velikosti: 137x41,5 / 142x43 cm

 

KONSTRUKCE PU SPLIT

Flexibilní, vyměnitelné PU spojení pro lepší odpružení a minimalizaci poškození. Konce kovových čepů jsou také chráněny plastem na ochranu desky.
 

 Kiteboard-Flysurfer-Trip-PU-split-system-lock 
 

DŘEVĚNÉ JÁDRO

Celodřevěné jádro z lehkého dřeva paulownie dodává kiteboardu ty nejlepší možné vlastnosti. Pružnost, zpětnou vazbu riderovi a dynamické vypružení pří odrazech. Současně zachováná maximální odolnost a pevnost.

 

FIREFIN SYSTÉM

Systém Click and Ride. Pro pohodlné a bezpečné uložení desky stačí jen vysunout finky. Je možné si objednat různé velikosti finek.

 

 

 

kiteboard Flysurfer Trip2 - Firefin fins Kiteboard-Flysurfer-Trip-Fire-Fins

 

Kiteboard only obsahuje:

1x Flysurfer TRIP2 Kiteboard
1x FIREFIN Set 50mm
1x Flysurfer TRIP2 manuál
 

Kiteboard komplet obsahuje:

1x Flysurfer Trip board bag
1x Flysurfer Squad vázání a ručka
1x Flysurfer TRIP2 Kiteboard
1x FIREFIN Set 50mm
1x Flysurfer TRIP2 manuál

 

 

Varianty produktu

Související produkty