FLYSURFER TÝDEN: 17% SLEVA pro registrované! (sleva 15%+2% platí do 1.6.2023)

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

FLYSURFER je průkopníkem svého průmyslu, neustále zkoumá nové cesty, které vedou k pokroku. Vytvoření SPEED5 znovu dokazuje úspěšnost tohoto přístupu, otevírat nové dimenze. Po 10 let úspěchu se FLYSURFER, klasický "SPEED" dostal facelift a přesvědčí tě se zlepšeným výkonem a užitnou schopností. Jako vynikající všestranný Kite SPEED5 je ideální volbou pro každého kiter.

Přístup ke všem
SPEED5 je nejlepší kite pro "all-round" využití na jakémkoliv terénu a pro každou úroveň od začátečnka až po profesionála. Tento "big-air"  a "hang-time" kite rovněž přesvědčí svými vlastnostmi a jednoduchým "re-launche" sytémem. Pro lankiting, SPEED5 je první volbou pro freestyle landkitery a Buggy-Kitery. Silný materiál a jeho robustní konstrukce je ideální i pro  nejdrsnějších zacházení. SPEED5 je bezpečný společník pro snowkiting. I v nárazových podmínkách neztrácí stabilitu a spolehlivý výkon.

Rozsah použití
Kombinací všech přednosti svého předchůdce s nejnovějšími funkcemi SPEED5 nabízí neuvěřitelnou škálu použití, od "low-end" až po silný vítr. Takže je vhodný jak pro nováčky i zkušené jezdce. Vysoká stabilita, jednoduché řízení, snadný "re-launch" a silný depower umožňují tomuto kitu být velmi extra ovladatelný a tedy velmi bezpečný. Ideální kite jak pro nováčky a profíky. SPEED5 nabízí největší větrný rozsah všech produktů FLYSURFER. Vzhledem ke svému působivému "depower" a rafinované stavbě reaguje spolehlivě ve všech povětrnostních podmínkách od low-end až k silným větrům. Obecně platí, že produkty FLYSURFER Kiteboarding jsou dobře známé pro jejich vysoký výkon, při nízkých větrných podmínkách. SPEED5 připojí tyto kroky, a vykazuje solidní výkon a zábavné faktory již od 8 uzlů.

Big Air
Vývojový tým zdůraznil snadnou manipulaci se SPEED5. Výsledkem je rychlé nastavení, snadné řízení, stejně jako snadný vzlet a přistání. Díky stálým nárůstem "lift" vlastností, vzlety a vysoké skoky jsou snadno ovladatelné. Poměr stran 6,15 v kombinaci s optimalizovaným profilem a tuhých komorových kitů zvýšil poměr klouzání. Ve srovnání s SPEED4 má silnější "kick", zvýšenou výšku skákání, hang time a ještě o něco lepší výkon proti větru. Rychlejší a přesnější otáčení na SPEED5 činí jeho používání excelentním.

Cestovní komfort
FLYSURFER chce umožnit zákazníkům cestovat nalehko a pohodlně. Z tohoto důvodu SPEED5 má malé a lehké balení. Nízká hmotnost umožňuje snadnou přepravu - ať už cestujete za dobrodružstvím, dovolenou nebo jedete na služební cestu. Kromě toho, kite bag nabízí dostatek prostoru pro další kite vybavení.

 * KOMPATIBILNÍ RÁHNO NIŽE V SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH