FLYSURFER TÝDEN: 17% SLEVA pro registrované! (sleva 15%+2% platí do 1.6.2023)

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Flysurfer Sonic3 nastavuje nové standardy mezi vysoce výkonnými draky a dává strhující pocit lehkosti. S vyváženou agresivitou, přesným ovládáním a výkonem Flysurfer je návykovým snem každého kite experta. Sportovní, rychlý a fascinující navržen pro určení zákonů fyziky.

 

Proč nový Flysurfer Sonic3

Vysoce výkonná řada Sonic pokračuje ve svém úspěchu a osloví každého zapáleného komoráře. Tem vývojářů postavil tohoto draka na know-how z foil-racing draka VMG a vysoce všestranného kitu Soul. Spojením těch nejlepších vlastností vznikl nový Flysurfer Sonic3 s excelentními vlastnostmi. Vysoký výkon s dechberoucím hangtimem, velkým rozsahem využití typickým pro Flysurfer a brilantním low endem. Nový model má 55 komor a štíhlost 6,6 - 7,2 pro vyvážené vlastnosti v každé velikosti. Výkon na vyžádání je poskytován velmi účinným depowerem.

Největším krokem proti předchozí verzi je zvýšená stabilita, lepší chování při startech a restartech a tím i vyšší bezpečnost pro uživatele. K vyladěnému celku dopomáhá optimalizovaný samočistící systém, dlouhá životnost draka díky PMA nastavení, dlouhému Mixer Testu, trhacím článkům a barevným vyvazovacím šňůrám, pro dobrou viditelnost na sněhu a snadnému rozmotávání.
 

Určení

Sonic3 je skákající bestií pro středně silný vítr pro ty, kteří chtějí trávit maximum času ve skoku, vysoce výkonným rychlíkem pro hydrofoil nadšence a zbraní proti slabému větru, pro každého, kdo chce být na vodě, když se ostatní teprve rozcvičují.
 

 

Kite only obsahuje:

  • 1x SONIC Kite
  • 1x SONIC Light Bag
  • 1x UNIVERSAL Kite Bag
  • 1x uživatelský manuál
  • 1x zátěžový pytel
  • 1x sada na opravu
  • stahovací popruh na draka
 

Pro optimální vužití vlastností draka je doporučeno ráhno Flysurfer Infinity, (kompatibilní i s ráhnem Flysurfer Force)
Doporučená délka šňůr: pro twintip 20 - 23m, pro hydrofoil 12 - 17m
Doporučená délka ráhna, viz. technické parametry.

Varianty produktu

Hodnocení produktu

Kite úplně dokonalej, hned jsem si ho zamiloval.

Piškot
Piškot

Související produkty