NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Určení kitu 

Flysurfer Boost4 je určen zejména pro začinající až pokročilé kitery, kteří se chtějí rychle zlepšovat. Kombinace stability, výkonu a snadného restartu je perfektní pro rychlý progress. Tyto vlastností jsou žádoucí u freeride kitu a Boost4 v rukou zkušeného kitera odpoutá svůj výkon a hang-time pro náročné oldschool triky. Výrobce doporučuje Boost4 používat ve slabém až středně silném větru a na silný vítr zvolit Flysurfer Stoke2.

 

Kite Flysurfer Boost4 freeride
 

Velikosti

Flysurfer Boost4 vychází na svět ve velikostech 9, 11, 13, 15 a 18m2. Nějak tu chybí malé velikosti. Je možné, že budou později doplněny nebo jednoduše proto, že tento kite není určen do velmi silného větru. Barevné provedení decentně zapadá do barevného trendu Petrol barvy.
 

Konstrukce

Nový model si zachováná 5 spírovou konstrukci, která je značně odlehcěná právě kvůli využití ve slabém větru a snadné restarty. Vývazy jsou u nového modelu přepracovány se zachováním kladek. Přepracováno je také uchycení vývazových šňůr pro lepší odezvu na baru a hladší let. Odstraněn byl klasický gumový ventilek, pro zjednodušení výroby a oprav. Redukcí prošel také Adaptive Airfoil systém pro snížení hmotnosti. Nafukovací části jsou ušity z lehčího dacronu a dalších materíálů, pro co nejlepší low wind vlastnosti.

 

 

Kite "only" obsahuje:

  • Kite Flysurfer BOOST4
  • UNIVERSAL Kite Bag
  • Stahovací pásek
  • Repair-Kit
  • Kite Safety Guide
 

Varianty produktu

Související produkty