DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Flysurfer VMG: revoluční, vysoce efektivní, extrémně rychlý kite. Technologická perla firmy FLYSURFER. Je mistrovským dílem německého inženýrství speciálně vyvinutý pro závodní olympijský kiteboarding. Testováno v závodech, v závodním poli nedostihnutelný, snadno se udržuje. Zvyšte svůj výkon a nechte svoji konkurenci pozadu!

VMG je revoluční koncept v hydrofoil závodech, který je vrcholem pětiletého vývoje vysoce výkonných komorových draků. Je vytvořen, aby dal špičkovou technologii do rukou špičkových sportovců, kteří usilují o zlatou olympijskou medaili. Posláním bylo vytvořit rychlé a snáze ovladatelné křídlo, které inspiruje novou generaci kiterů.

Vedoucí výzkumu a vývoje společnosti FLYSURFER Benedikt Boelli shromáždil naše nejlepší závodníky, aby udělali obrovský krok vpřed ve vývoji designu draka, aby vyvinuli první závodní kite na dvojúrovňovém vyvázání na světě. VMG mění svůj úhel náběhu velmi efektivním způsobem na rozdíl od běžné změny profilu křídla. Celé křídlo bylo rozsáhle upraveno s nově definovanými profily, optimalizovanou štíhlostí, lehkými materiály a konstrukcí horní plachty vyztužené skelnými strunami, aby se získala nejvyšší tuhost a umožnilo se šílené snížení celkové délky vývazů. Přidali jsme různé velikosti a doladili jsme štílost každého draka, počet komor a upravili jejich atributy podle požadavků na povětrnostní podmínky, abychom nakonec vytvořili nejrychlejšího draka na závodišti.

Po vybalení VMG svítí s jednoduchou jednoduchostí a jedinečným systémem vývazu, který jej odlišuje od všech našich komorových draků. Složitost použití v průběhu času u vysoce výkonných křídel je jednou z největších výzev kite-racingu. Pouze sportovci, kteří jsou dobří v udržování svého vybavení, zůstávají konkurenceschopní. Důrazně jsme se zaměřili na drastické snížení citlivosti látky.

FLYSURFER chce poděkovat zejména Theo de Ramecourtovi, Nico Landauerovi a Florian Gruberovi za vedoucí postavení ve vývoji draka VMG, draka stvořeého na závodišti.
 

Kite only obsahuje:

1x VMG Kite-only
1x VMG Kitebag
1x Set náhradních skelných strun na polovinu křídla
1x Repair Kit
1x Kite Safety Guide

Varianty produktu

Související produkty