DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Flysurfer Race Control Bar: hladký, funkční, kompaktní. Je to perfektní rovnováha mezi ergonomií a pevností díky nejkvalitnějším materiálům a součástkám. Nejrychlejší a nejpřesnější trimování vůbec, aniž by došlo ke snížení životnosti. To pravé pro vítěze.

Výběr materiálů vytváří dokonalou harmonii výkonu a spolehlivosti. Každá komponenta musí odolat stresu častých tréninků a musí být spolehlivá pro výkon v soutěži. Průměr Race Baru a pohodlné uchopení jsou navrženy tak, aby zabránily únavě jezdce, zatímco uhlíková výztuž ráhna poskytuje přesný výkon během mnoha dlouhých dní na vodě. Bezpečnost je nejvyšší prioritou, zejména v závodech, a proto má Flysurfer Race Bar spolehlivý Quick Release 4.0 podle normy ISO 21853. Vyvlátí je řešeno na jednu přední šňůru a celé ráhno je ptimalizované pro minimální odpor vzduchu.

Technické přednosti zahrnují trimm s nízkým třením, který je překladkován na poměr 3:1, a depower šňůra zesílená Dyneemou, která je nastavitelná na požadovanou délku, aby každý jezdec mohl optimalizovat délku depoweru a trimm šňůry podle svých osobních požadavků. délka šňůr je optimalizována na délku 12m + 3m. Společnost Flysurfer je hrdá na to, že nabízí takové spolehlivé tréninkové zařízení s vynikající ergonomií, materiály nejvyšší kvalitou a nejlepší funkčností. Flysurfer Race Bar je konstruován pro jízdu na hydrofoilu a kite-buggy.

Balení obsahuje:

1x RACE Control Bar
1x Quick Release 4.0 [S]
1x 12m Flying Line Set
1x 3m Extension Line Set
1x RACE Bar Bag
1x Short Safety Leash
1x Bar Safety Guide

Varianty produktu