DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.


Naish Wing-Surfer je dokonalé ruční nafukovací křídlo. Je to kříženec mezi windsurfing plachtou a kiteboarding kitem, ale bez pevných částí a bez šňůr! Je vyroben ze stejného průmyslového a vysoce kvalitního materiálu a konstrukce jako draci Naish kiteboarding, využívající materiál vrchlíku Quad-Tex a špičkovou náběžnou hranu s kevlarem.

U třetí generace wing surferu S26 zůstává nafukovací systém Naish One Point, který umožňuje rychlé nafouknutí. Nově je zredukován počet rukojetí na středové spíře  a snížený počet panelů, z kterých ke křídlo složeno pro snížení celkové hmotnosti. Ve středové částí zesílená náběžná hrana s optimalizovaným tvarem pro lepší držení potřebného tvaru i v silném větru zajistí maximální výkon a kontrolu za každých podmínek. Na výběr široká paleta velikostí pro různé podmínky a hmotnostní kategorie jezdců.

Nově jsou přídány šikmé rukojeti mezi náběžnou hranu a středovou výztuhu pro větší variabilitu úchopu a slouží také k nastavení vlastností křídla. Změnou prošly také průhledné panely, který jsou lépe umístěné a celkově menší, což je výhodou při balení a snižuje se riziko jejich popraskání. Švy jsou přepracované a více vyztužené v namáhaných zónách, takže životnost nového modelu S26 bude ještě větší.

Součástí je táké: leash, batoh, manuál

Dostupné velikosti: 2,2 / 2,8 / 3,6 / 4,6 / 5,3 / 6,0 / 7,2 m2

 

 

 


 

WIngsurfer je nutné správně balit, aby nedošlo k poškození!

 

*barevná kombinace je dodávána náhodně (Preferovanou barvu můžete uvést do komentáře objednávky. Pokud to bude možné, vyhovíme požadavku barevné varianty.)
*tvar plachy se liší v závislosti na velikosti

 

Varianty produktu

Související produkty