DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Nákup nad 20.000 Kč (800 Eur) kiteboard ZDARMA!

Řada kitů Nobile T5 (dříve 555) má nové jméno, nový vzhled a nové modifikované vyvázání, přesto si tento nový kite ponechal všechny vlastnosti svého předchůdce, které z něj činili vítěze mnoha testů. Všestrannost tohoto kitu byla ještě zlepšena a nyní je z něj skutečný vysoce výkonny freeride kite.

V rámci dalšího zdokonalování Natural Arc Technology bylo překonfigurováno vyvázání předních šňůr, které nám umožnilo zcela oddělit vývaz předních a řídících šňůr. Zadní liny jsou teď přichyceny přímo na draka a to má pozitivní vliv na řízení. Velký větrný rozsah, tah i hangtime zůstaly zachovány, zároveň byl výrazně vylepšen low-end a zjednodušeno startování z vody. Nobile se zbavilo také klasických stinných stránek většiny SLE kitů, jako velký tah na baru, nepřesné a nepřímé řízení a špatného chování při vyháknutí. Nové T5 je úžasně předvídatelný kite, který disponuje opravdu přímými reakcemi na řízení, vyváženým a velice lehkým tahem na baru. Přičemž jednoduchost restartu z vody je prakticky srovnatelná s většinou delta kitů.

Rozsah a kontrola, kterou Vám nabízí nová T5ka znamená, že si bez problémů vystačíte s jedním až dvěmi kity do většiny podmínek. Pokud chcete kite s vynikajícím větrným rozsahem, precizním a přímým řízením a super jednoduchý restartem z vody, který bez problému zvládne jak freeride, big air, wave riding, ale i unhooked freestyle pak s T5 rozhodně neuděláte chybu.