DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Nákup nad 10 000 Kč (390 Eur) = trapéz ZDARMA!

Po dvou letech usilovného vývoje představuje NOBILE KITEBOARDING zcela nový freestyle kite NOBILE NHP. Uvědomili jsme si omezení, které představuje pěti šňůrové uspořádání a vrátili jsme se zpět na začátek. Využili jsme poznatky, které jsme získali při navrhování delta kitu N62 a vytvořili kompletní nový typ freestyle kitu.

Základní kriteria pro vytvoření nového NHP byla jasná - rychlý drak s přímými a rychlými reakcemi, malý tah na baru i po vyháknutí, zachování velkého depoweru a snadného restartu z vody. Byl vyvinut krátký a jednoduchý vývaz předních šňůr, který dovoluje použít tenčí hlavní bán, to má za následek výrazné zrychlení kitu. NHP je velice rychlý kite, který se v případě nutnosti dostane rychle na kraj větrného okna… to je zcela nezbytná vlastnost moderního freestyle kitu, kterou oceníte nejen při dopadu náročných triků, ale i pádech a zejména při kiteloopech, kdy kite nemá tendenci se zastavovat nebo dokonce couvat.

Nová čtyř-linová koncepce umožnila zlepšit výkon ve slabém větru bez negativního efektu na chovaní a stabilitu v extrémně silném větru. Pro většinu freestylistů toto zvětšení větrného rozsahu umožňuje omezit svojí výbavu na pouhé dva kity.

Nové NHP umožní posouvat hranice tvého ridngu a zlepšovat úroveň ježdění bez kompromisu a nepohodlí, které je obecně svázáno s takto výkonnými kity.