DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Nákup nad 10.000 Kč (390 EUR) = trapéz ZDARMA!

Naish Torch je primárně navržen pro ostřílené freestyle ridery, nadchne ale i vyznavače freeridingu a unhooked waveridingu.

Torch prolétává velice rychle větrným oknem a v kombinaci se správnou jezdeckou technikou (citlivé zahranění kiteboardu) poskytuje ohromný depower a větrný rozsah. Výkon a rozsah Torche je tak srovnatelný s klasickým SLE kitem. Hlavní předností tohoto kitu je však precizní ovládání a to jak při jizdě hooked tak unhooked. Nové rozmístění spír činí Torche oproti předchozím ročníkům ještě stabilnějšího a tedy ještě lépe kontrolovatelného.

Nová verze ráhna (legendární Shift System) je navržena pro maximální oporu náběžné hrany kitu, snadný restart z vody a výborný pocit z jízdy. Největší novinkou je přemístění depower strapu nad ráhno, to ocení zejména vyznavači wakestylu – depower šňůra se při airpassech neplete pod ruce.

Torch je jako doma v heatu na závodech světové série, či při pojezdu na home spotu za barákem. Nový bar v kombinaci s novou pozicí spír, vystužení těla kitu a větší projekční plochou posouvá tento nejuznávanější C kite zase o kus dál.

Základní charakteristika

  • Přesné řízeni a odezva na povely
  • Rychlý průlet větrným oknem
  • Neuvěřitelný unhooked pop
  • Radikální tah v otočkách a kiteloopech
  • Velikosti: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14