DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

 

DÁREK K NÁKUPU vyber si zde!!

Požadavky a cíle byly jasné. Vytvořit nejlepší freestyle komorový kite na světě. Začalo se s čistým papírem a nároky byly vysoké. Díky tomu vznikl zcela nový kite s uzavřenou náběžkou. Navíc s ním každý dostane Free-Repair Warranty – Záruka bezplatné opravy! a u HARAKIRI kite kurzy - TURBO KITE KURZ zdarma! Seznamte se, FLYSURFER PSYCHO4 je tady!

FLYSURFER PSYCHO4 přesvědčuje , že je radikální freestyle kite se skvělýmy bezpečnostními vlastnostmi. Zvýšený důraz na bezpečnost kitu a přímou odezvou na baru umožňuje vynikající kontrolu nad kitem - učení nových triků nemůže být již snadnější.

 

Vývoj kitu FLYSURFER PSYCHO4 zabral dohromady více než dva roky a přináší novinky, které jsou dosud nevídané. TRIPLE DEPOWER - technologie kombinující 3 vlastnosti k maximálnímu efektu depoweru.

• Úhel náklonu křídla kitu
• Změna projekční plochy kitu
• Změna nastavení profilu náběžné hrany kitu

Revoluční kombinace těchto tří vlastností u FLYSURFER PSYCHO4 dává kitu jedinečné možnosti a schopnosti ve všech směrech použití. Dohromady kiter získá v jednom kitu vše nejlepší ze všech dostupných kitů na trhu. Kite má větrný rozsah jako BOW kite, střílí do výšky jako C kite. S využítím na snowkiting, landkiting a kiteboarding díky uzavřené komorové konstrukci a technologii JET FLAP dostaváte do ruky ve sve třídě jeden z nejrychlejsích kitů bez tvrdých nafouknutých a zranitelných částí.

 

PRO KOHO JE KITE FLYSURFER PSYCHO4?
Pro kitery, kteří chtějí špičkovou zbraň na freestyle, je FLYSURFER PSYCHO4 jasná volba. Nečekejte dlouhé vyhlídkové lety vzduchem, PSYCHO4 střelí nahoru, podrží, ale pak zase dolů. Je to nezvyk oproti jiným komorákům, stačí lehce zatáhnout na baru a kiteloop je tam hned. PSYCHO4 s radikálním tahem vzhůru je určené pro kitery, kteří vyžadují  vysoké skoky a rychlost zatáčení pro jezdce, kterým nebude freestyle a wakestyle cizí. Jestli hledáte kite na turistické ježdění nebo pro oldschool triky, tak je lepší variantou FLYSURFER Speed 2 neboPulse 2.