DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Vývoj nekončí – opět se nám povedlo kite NOBILE T5 posunout o velký krok dál. Pro tento účel jsme dali dohromady zkušený team inženýru aerodynamiky. Hlavním cílem bylo zlepšit výkon a při tom zachovat příjemné a mezi kitery velice oblíbené letové vlastnosti T5ky.

Základem se stal nový aerodynamicky příznivější profil, následně byla přepracována náběžná hrana a navrženy nové plošší uši kitu. Poslední změnou ve prospěch lepší aerodynamiky bylo použití tenčích šňůr ve vývazu a tenčí řídící šňůry. T5 – KOINOBORI je nyní výrazně rychlejší a zároveň stabilnější. Jako bonus můžete čekat lepší tah vzhůru při skoku a dlouhý hangtime. Výrazně lepší low-end vám umožní jezdit menší kite, než jste byli doposud zvyklí.

Další změnou je přemístění hadiček one pump systému z boku spír na vnější stranu spíry, nehrozí tak tradiční zachycení vývazu o hadičky při startování kitu. Aby toho nebylo málo, bylo vylepšeno a zpevněno uchycení vývazu k náběžné hraně kitu. Nyní se na váš kite můžete plně spolehnout i při těch nejostřejších monster kiteloopech.

T5-KOINOBORI vyniká díky přímé odezvě na baru, výborné předvídatelnosti a precizním reakcím. Je ideálním kitem především pro freeriding a velké polety,  hodí se i do vln a rozhodně nezklame ani vyznavače unhooked freestylu.