DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

 

DÁREK K NÁKUPU vyber si zde!!

Po pár letech vývoje a testování vypustil Flysurfer na nebe nový kite. Nástupce populárního Pulse2 spojuje všechny kite možnosti využití a styly jízdy.

Všestranost
Kite Unity je nejlepší volba hned po absolvování kite kurzu ať už se chcete vydat směrem volného ježdění po vlnách nebo nadupaného Freestylu plného unhooked triků a vysokých skoků. Kite Unity Vás nebude vozit jen po vodě. Jízda a skoky na lyžích nebo snowboardu, zběsilá rychlost kite buggy nebo skoky s mountainboardem. Kiteboarding, snowkiting, landkiting. Na to vše je Unity ideální kite.

Navíc s ním každý dostane Free-Repair Warranty – Záruka bezplatné opravy! a u HARAKIRI kite kurzy - TURBO KITE KURZ zdarma

Jednoduchost
Díky Unity je kiting zas o něco lehčí. Jednoduchost ovládání, mírný a stálý tah spolu s velkým větrným rozsahem Vás nechá bez stresu soustředit na jízdu a skoky. Osvědčený Triple depower systém umožní zapomenout na nárazový vítr. Kite Unity je připraven na váš rychlý progres.
Stabilita
Stabilita je díky uzavřeným komorám výborná, kite téměř nekolabuje. Novinkou je také systém proti protočení , invertování. Pokud kite spadne do vody na okraji okna, automaticky se zvedne. Pokud spadne kite do středu okna dá se restartovat zatažením za jednu, nebo ve slabším větru za obě řídící šňůry.

Bezpečnost
Super stabilní letové vlastnosti, obrovský depower, rychlá reakce…. Bezpečnostní systém na Unity nebudete pravděpodobně nikdy potřebovat . Ale pokud ano, o Vaši bezpečnost se postará nový ovládací bar Infinity 2,0 s certifikovaným quickrelease v kombinaci s Full depower systémem v podobě páte šňůry na které kite zůstane vyset bez zbytkového tahu.
Spolehlivost
Kity Flysurfer překonávají svou odolností téměř všechny ostatní kity na vodě. Učený z nebe nespadl. Při učení jízdy, skoků i nových triků se pádu draka nevyhneme. Novinkou je přepracovaná , zpevněná vnitřní konstrukce křídla. Kite Unity může dostat výprask se zárukou bezplatné opravy.

Ovládání Infinity 2,0 
Stejně tak jako vývojem procházejí křídla, věnuje se pozornost i vývoji a testování řídícího baru. Bar je tak dobrý jak je dobrý jeho bezpečnostní systém Quick Release. Infinity 2,0 QR splňuje ty nejpřísnější Francouzké bezpečnostní normy. Síla potřebná k uvolňení QR je minimální ve vztahu k hmotnosti jezdce. QR design je optimalizován aby byl odolný proti sněhu, písku, špíňě nebo třeba kamínkům. QR se snadno odjistí a složí i v tlustých zimních rukavicích. Infinity 2,0 Quick release je kompaktní, jednoduchý a bezpečný Chicken loop.

Chickenstick místo Chickendick
Infinity 2,0 má upravený čůráček proti vyháknutí. Většina Chickendick je pružných a při zasunutí do háku je třeba je ohýbat, v mrazu jdou ohýbat těžce a snadno se lámou. Nový Infinity 2,0 chickenstick je neohebný, upevněný elastickou spojkou. Zlomení nebo náhodné uvolnění je téměř vyloučeno.
Nekonečné rotace
Nechat se vytáhnout na kopec pomocí kite loopů nebo bez starostí trénovat rotační triky jen jedním směrem. Speciální konstrukce umožňuje automatické rozmotání nosných šňůr po rotacích ještě snáze než dříve, aniž by byla náchylná k rezivění nebo zadrhávání po vniknutí písku nebo špíny. Nový otvor v ráhně pro vedení power a depower šňůry umožní bezpečné řízení jednou rukou a bezbolestné přehmaty při jízdě unhooked.
Vychytávky na baru Infinity 2,0 pro pokročilé
-stoperball nad ráhnem
-pojistka pro odstřelení na pátou šňůru při nastavení kite leach na Suicide HP – mode
-větší chicken loop pro snadné odháknutí a zaháknutí při wake stylu.
-nastavitelná šířka baru