DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Je nám ctí představit všemi očekávaný kite FLYSURFER SPEED 4, a to ve velikostech 8.0m2 a 10.0m2! Na základě častých dotazů a přání z řad klientů vytvořili konstruktéři rovněž menší velikosti světově uznávaného kitu SPEED. Tento kite spadá do nejnovější generace uzavřených komorových kitů vhodných jak pro snowkiting tak i kiteboarding na vodě. Maximální výkon spojený s nejlepším power/depower efektem na trhu. Landkiting je v plném proudu, snowkiting sezóna se blíží. Vyzkoušejte nový Speed 4 a uvidíte, že jej nedáte z ruky!

 

Kite FLYSURFER SPEED 4 je neuvěřitelně univerzální. Přes obrovský výkonnostní potenciál je tento kite rovněž vhodný pro začátečníky ve slabším větru. Nový kite SPEED 4 je bezesporu vhodně pojmenován kitem dvou tváří „ovce / vlk“: uživatelsky a pro začátečníky friendly kite / pro pokročilé výkonnostně nadupaná kiting mašina. Stejně, jako u modelu FLYSURFER SPEED 3, i zde oceníte maximální větrný rozsah.
Letové vlastnosti: jednoduchost, snadná ovladatelnost, vysoká účinnost v low-endu. Kite FLYSURFER Speed4 je opět o něco lehčí, což jej posouvá opět za hranice chápatelné létavosti.
 

BAREVNÉ VARIANTY:

  • kite FLYSURFER Speed4 8,0m2 - červená
  • kite FLYSURFER Speed4 8,0m2 DELUXE - žlutá
  • kite FLYSURFER Speed4 10,0m2 - červená
  • kite FLYSURFER Speed4 10,0m2 DELUXE - modrá

Kite FLYSURFER SPEED4 je zbraní, která vám dodá potřebný power pro pohodovou jízdu a skoky na obou stranách větrné hranice. Pro opravdové nadšence připravil Flysurfer speciální odlehčené verze DELUXE EDITION v jedinečném designu. Díky použitému, odlehčenému materiálu nejvyšší kvality je FLYSURFER SPEED4  téměř o 1/3 lehčí a tím je schopen dosahovat větších výkonů v ještě slabším větru. Kite FLYSURFER SPEED4 si hlídá triple-depower, díky kterému se jeho rozsah větru enormě zvětšil.

 

Související fotogalerie