DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Phantom, jeden z nejvíce unikátních a rozpoznatelných Twinskin kitů, byl opět oživen! Reinkarnace Fantoma má všechny vlasnosti a charakteristiky, které dělaly původního draka velmi úspěšného a vyhledávaného, mezi jezdci na celém světě a opět se může pochlubit ultimátním Twinskinem pro využítí při landkitingu. 

Ať už hledáte nadupané pojezdy při landkitingu/snowboardingu, nebo si chcete pohodově užívat dlouhou jízdu nekonečnými plážemi a opuštěnými  rovinami v bugině, Phantom vám poskytne  stabilní a spolehlivou platformu umožňující jezdit rychleji a lítat výše než kdy předtím.

Původní Phantom byl (a stále je!!!) dobře znám po celém světě pro svůj extrémní hangtime a vysokou rychlost letu.  S řadou draků  Peter Lynn Phantom 2012 revitalizuje část kitingové historie s novým moderním designem,  doplněným nejnovějšími vylepšeními  v oblasti výkonu.

 Také navrch přidává všechny inovace Peter Lynn Twinskin – v posledních letech vytvořený a elegantní poměr výšky a šířky draka.  Jakmile dostanete tohoto draka do rukou, okamžitě poznáte jeho bájný výkon sami.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA:

  • velmi velký větrný rozsah
  • auto - zenit
  • stabilita
  • precizní řízení
  • úžasný tah
  • velikosti: 6, 9, 12, 15, 18 a na objednávku i 24m2 (červeno/oranžový)
 *KOMPATIBILNÍ HRAZDA NÍŽE V SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH
 

Související články

Související fotogalerie