DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kitefoil board AlpineFoil RX-V5S 142 cm x 52,5 cm krátký a tuhý kitefoil board, který vychází z řady RX-V6 s výbornou ovladatelností. Hlavním rozdílem mezi boardy je že RX-V5S není konvertibilní a je použito méně karbonu. Také výtlak prkna je o něco větší a to 36 litrů oproti 33 litrům u RX-V6. Ostatní vlastnosti zůstavají a tedy krátká pevná deska z kompozitních materílů, carbonu a bambusu a EPS jádra. Krátší deska snižuje mrtvou váhu a prkno je tak lépe ovladatelné .

Všechna práce se soustředila na velmi rýchlý kitefoil board s přijatelnými vlastnostmi pro low end, který je nezbytný ve slabším větru.

Pro spojení mezi hydrofoilem a boardem byl použit takzvaný F-Box (foil box), který poskytuje dostatečnou tuhost a pevnost. Dokonale vyvinutý mechanický systém F-Boxu přírozeně poskytuje spojení boardu a kitefoilu (T-bar) bez výrazného zatížení šroubu.

Vychytávkou z dílny Alpineboard je GPS navigace pro race závody, která je vodotěsná do hloubky až 3 metrů. Zaznamenává aktuální rychlost, maximální rychlost a ukazuje směr cílového bodu. GPS můžete také propojit s Google Earth navigací.

Pady a strapy jsou vyrobeny pro maximální pohodlí s výborným uživatelským nastavením. Inserty jsou rozmístěné tak, aby si každý mohl vybrat tu správnou polohu, včetně polohy "V"