DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Novinkou od NOBILE pro rok 2010 je 50fifty. Tento kiteboard je promodel Mika Blomvalla a je určený zejména pro wakestyle. Požadavky kladené na pravý wakestyle kiteboard se poněkud liší od požadavků na klasický freestyle board. To je důvod, proč byl 50fifty vytvořen.

50fifty přejímá stejnou 3-D konstrukci s kanálky jako má 2010 NHP, tato technologie umožňuje přesnou kontrolu flexe a to nezávisle jak v podélném tak v příčném směru. Tento board je obecně spíše tvrdší, aby tak naplnil požadavky wakestylerů. K dosažení maximálního POPu (z hrany, bez použití kitu) jsme zvětšili prohnutí boardu, špičky jsou tak více přizvedlé nahorů. A při pohledu ze shora je board více zakulacený. Obě tyto změny napomáhají radikálnímu zahranění, které je zcela klíčové pro opravdu vysoké raleys a všechny další wakestyle triky. Prkno je vyrobeno se 100% dřevěným jádrem, které zaručuje maximální pevnost.
Naše nová 3-D konstrukce s kanálky umožňuje použití menších finek a výrazně snižuje nepříjemné zaboření špičky do vlny při dopadech v plné rychlosti.

Tento board je možné jezdit s klasickými poutky nebo s jakýmkoliv wakeboardovým vázáním. 50fifty je jasnou volbou pro všechny ridery požadující pravý wakestyle board, který poskytuje ohromný rozsah rychlostí, výbornou kontrolu, a neuvěřitelný POP v kombinaci se super měkkými dopady a to jak na rovné vodě tak hlavně v chopu.

Pokud jste kiter co se příležitostně věnuje i wakeboardingu. A hledáte univerzální board, který můžete bez obav použít jak s kitem, tak na vleku, nebo za člunem, pak je 50fifty jasná volba.

Související články

Související fotogalerie