DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

NHP 3D (Nobile High Performance) je vysoce výkonný freestyle kiteboard, ale bez kompromisů co se týče komfortu jízdy. Je ideální volbou pro jezdce hledající výbušný POP a výbornou kontrolu při dopadech. Stoupavost a ostatní jízdní vlastnosti byli ponechány stejné jako u 2009 modelu a zkombinovány s zcela novou úrovní jízdního komfortu.

Naše zcela nová 3-D konstrukce s kanálky umožňuje přesně kontrolovat flexi prkna a to jak v podélném tak příčném směru. Větší tuhost boardu v podélném směru umožňuje udržet co nejdéle hranu ve vodě při odrazu - to je zcela klíčové pro velké skoky. Menší tuhost v příčném směru pak výrazně usnadňuje a zpříjemňuje dopady. Tvrdší a méně prohlé špičky poskytují vyšší rychlost, brzký nástup do skluzu a drasticky omezují stříkaní vody do obličeje.

Ne každý má to štěstí, aby mohl jezdili na zcela rovné hladině, spíše na opak většinou jezdíme v chopu až rozbité vodě. U nového NHP byla modifikována naše technologie Hydrodynamic Rocker Line - bylo zvětšeno prohnutí boardu, takže jízda po rozbité hladině je mnohem příjemnější. Loňská novinka Dynamic Asymmetrical Outline byla samozřejmě ponechána a výrazně zvyšuje všestrannost prkna.

Pokud chcete pozvednout váš freestyle kiteboarding do dalšího levelu, ale bez jakých koliv kompromisů co se týče komfortu a kontroly nad prknem, pak Vás 2010 NHP 3D nemůže zklamat!

Související články

Související fotogalerie