Kód: VALENTIN2023
SLEVA 8+2% do 14.2.2023 na vše vč. již zlevněného!
DO ESHOPU

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

T5 se stal světově nejprodávanějším kiteboardem, protože reflektuje potřeby a někdy také omezení normálních kiterů. Řídili jsme se touto naší filosofie (NOBILE Human Concept) i při vývoji modelu pro rok 2010. Nová T5 je nejuniverzálnější a nejjednodušeji použitelný board, jaký jsme kdy vytvořili.

Pro model 2010 jsme použili celodřevěné jádro, které nabízí nepřekonatelnou úroveň tlumení vibrací. Human Concept u tohoto boardu spočívá v zavedení technologie Dynamic Asymmetrical Outline (rozdílný tvar backsidové a frontsidové hrany - usnadňuje jízdu toeside, dopady do blind apod.) a Elliptical Progressive Concave (lepší kontrola flexe, dřívější nástup do skluzu, snadnější průjezd chopem). Dosáhli jsme tak výborné kontroly nad prknem, většího jízdního komfortu, a výborného držení hrany při hranění. Další novinkou jsou doplňky (ploutvičky, poutka, ručka) v žluté barvě, které usnadňují nalezení prkna ve vodě v případě jeho ztráty.

Nová T5ka je výborný příklad vyspělého designu navrhovaného s ohledem na lidské možnosti a schopnosti. Tento přístup umožňuje posouvat Vaše jezdecké schopnosti na další úroveň tou nejjednodušší možnou cestou, ať už jste úplný začátečník a nebo velmi zkušený jezdec.

Související články

Související fotogalerie