15-70% JARNÍ SLEVA téměř na vše (registrovaný na vše)!

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Nákup nad 10 000 Kč (390 Eur) = trapéz ZDARMA!

Naish Momentum byl uveden na trh v roce 2010 a ihned se stal nejvýraznějším boardem z celé řady naish kiteboardů. Jedná se totiž o vysoce univerzální kiteboard, který nabízí výbornou kontrolu, snadnému hranění a hlavně výbušný potenciál.

Momentum bylo vytvořena na základě požadavku nejradikálnějších wakestylerů, přesto si tuto desku velice oblíbili i běžný vyznavači freeridingu. Díky větší šířce, většímu rockeru (prohnutí) a výborné flexi nabízí tento board freeriderům brzký nástup do skluzu, měkké dopady a hladký průjezd chopem.

Wakestylerům pak Momentum poskytuje užasný výkon, opravdu masivní pop a především absolutní kontrolu. Ustávání těch nejbláznivějších triků se tak stává snadnější než jste si dokázali vůbec představit.

Úplnou novinkou pro rok 2011 je MOMENTUM PARK 138cm. Tato nová velikost byla vyvinuta speciálně pro riding ve wake vázání a pro ty co hledají board s větší plochou. 138ka je navíc vyztužená a tedy extra odolná, aby bez poškození přežila i nejradikálnější hoblování různých překážek v kite-parcích.

Momentum Vám jednoduše umožní posunout riding do dalšího levelu. Nezávisle na tom jestli si právě zavazujete kaničky na vašem wake vázání a chystáte se podiktovat na překážkách v kite-parku, nebo si jen chcete užít parádní freeriding, Momentum je kiteboard pro Vás.