DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

 

Double Hydrodynamic je další krok ve vývoji kiteboardů. 2HD je výjimečný a bezkonkurenční mix technologických zlepšeních, která vycházející z dlouhé tradice NOBILE a jejich zkušeností s vývojem vysoce kvalitních produktů. 2HD byl vytvořen na základě nejlepších vlastností ostatních NOBILE modelů. Klíčovým rysem této novinky je neuvěřitelná rychlost a výbušný pop.

Na základě poznatků z hydro a aerodynamiky byl v NOBILE vyvinut nový unikátní dvojitě profilovaný tvar dna kiteboardu. Výsledkem je nejrychlejší a nejvýkonnější board v modelové řadě NOBILE. 2HD je dokonce tak rychlý, že může soutěžit s klasickými raceboardy! Twin-tip rychlejší než raceboard? Jestli ano, tak to určitě bude 2HD!!

Přes 70% země je pokryto vodou. 70% je také množství základního hydrodynamického profilu, který jsme udělali plochý. Tato část dna zajišťuje boardu, díky menšímu odporu, extrémní rychlost a zvyšuje podélnou stabilitu. Zbylých 30% dna je vnější hluboý rocker. Ten zvyšuje univerzálnost boardu a usnadňuje hranění. Navíc také zjemňuje průjezd chopem, dramaticky redukuje nepříjemné cákání vody do obličeje a celkově dělá jízdu jednodušší a pohodlnější.

Double Hydro Dynamic je také “nabit“ pomocí Nobile Pre-Stress technologie. Během výrobního procesu je v konstrukci boardu “zamražena a uložena“ energie. Tato energie je Vám pak k dispozici kdykoliv potřebujete. Výsledkem je větší POP, rychlejší reakce, lepší hranění a ovladatelnost. Tato technologie také umožnila udělat board lehčí než kdykoliv dříve. Na závěr jsme ještě přidali naší další novou technologii Pop Grower pro super vysoké skoky.

Související fotogalerie