15-70% JARNÍ SLEVA téměř na vše (registrovaný na vše)!

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

DÁREK K NÁKUPU vyber si zde!!

"Ultimátní směsice POPu - CARVu - KONTROLy při kitingu. To je nový kiteboard 2014 NOBILE NHP CARBON!"

Kiteboardy s karbonovými vlákny jsou určeny k rozvoji maximálního výkonu a nejnáročnějším jezdcům, kteří hledají top produkty na trhu. Karbonová konstrukce, která nejen snižuje celkovou hmotnost desky, ale co je nejdůležitější, že zostří reakci kiteboardu. Prkna tedy budou agresivnější, hbitější, přesnější a rychlejší než ty standardní. Představte si ještě lepší odezvu a šílený pop!!

NHP je zkratkou pro "Nobile High Performance" - název vystihuje kiteboard do posledního písmene. Od okamžiku, kdy byla tato kiteboardová deska prvně představena v roce 2010, je NHP jedním z nejoblíbenějších kiteboardů mezi jezdci po celém světě. Tento model již řadu let udává standardy mezi kiteboard technologiemi. Výborný POP, vysoká rychlost, příjemné dopady, maximální kontrola a především hladká a pohodlná jízda (bez ohledu na to jaká je povaha hladiny po které se právě proháníte) dělají z NHP nejprodávanější hi-tech kiteboard na současném trhu.

Freestylově zaměřený kiteboard je určen pro nekompromisní jízdu, jež vám poskytne: komfort, snadnou ovladatelnost,  vynikající stoupavost proti větru a velké skoky.

##IMAGE1##

 

 

Související články