DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Takzvaná Vrata jsou vyhledávanou a velmi oblíbenou deskou pro kiteboarding ve slabém větru. Flyboards přichází z řešením  díky kterému si užijete kiteboarding naplno i ve větru kdy klasická prkna nedostanete na hladinu. FLYDOOR je kiteboard který rozšíří Váš větrný rozsah.

FLYDOOR dík konkávnímu dnu a své velikosti dostanete do skluzu jako první. Kouzlo jízdy ve slabém větru spočívá v dokonalém rozmístění ploutviček a footpadů , jen tak dokážete pohodlně udržet výšku i stoupat ve velmi slabém větru. Kombinovaná konstrukce jádra(dřevo/pěna), dodá prknu potřebnou lehkost, pružnost ale i pevnost. O pohodlí vašich nohou a dokonalý pocit kontaktu s deskou se postarají footpady nejvyšší kvality.

FLYDOOR má asymetrickou přední hranu,ta je kratší a na koncích více zaoblená. Pomáhá tak širokému prknu projíždět vlny s menším odporem.

Flysurfer a jeho FLYDOOR jsou již dlouhou dobu uznávaní a vyhledávaní specialisté na kiteboarding ve slabém větru. Nyní překročily nové hranice a dali svým prknům další rozměry. Dík FLYDOOR nastal konec všem těžkopádným nepřizpůsobivým vratům.

 

komplet FLYDOOR obsahuje:

* 4x G-10 fins
* Flyboards Grab Handle
* Flyboards 2010 footpads
* Flyboards 2010 footstraps