DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

waveboard 2016 NOBILE Earth Infinity Split

Kód: 16NKB-EINF
již není v prodeji
0 z 5
0% (0 hodnocení)
29 699 Kč 26 729 Kč
22 090 Kč bez DPH.

JAK UŠETŘIT?

- Sleva 2% pro registrované

- Odečti si DPH

- Garance nejnižší ceny

- Záruka vrácení peněz

Objevujte vlny

V dnešní době mnoha kiterů ocení prkno, které se dá rozpůlit a při balení ušetří spoustu starostí. Rozložení a složení bude velice snadné a rychlé, tak jak už jsme u Nobile zvyklí.

waveboard 2016 NOBILE Earth Infinity Split Je skvělou varinatou, pokud hodláte odhalovat kouzlo waveridingu ve vlnách různých velikostí. Nová vlnovka INFINITY je určena pro jezdce, kteří vyžadují naprostou důvěru ve výkonu svého waveboardu. Ideální typ surfboardu pro waveriding/kiting v jakkoliv náročných podmínkách vln. Horní část desky je pokryta EVA pěnou, která je neuvěřitelně pohodlná a poskytuje dobrou kontrolu nad waveboardem. Tenká deska dává výjimečný pocit a kontrolu při provádění manévrů. Nový surfboard pro kiteboarding NOBILE Infinity je vyráběn ve dvou velikostech: 5'4” (ideální pro triky a rychlé otočky) a 5'9" (do větších vln).

Design:
Lokalita: Bahamas. Design: Tato země, vyznačující se horkým klimatem se skládá z ca. 2.700 ostrovů. Schopnost oddělení desky je zdůrazněna břehem oceánu, kde se setká s nekonečnou písečnou pláží.

 

Velikosti: 5'9'' (179cm)