15-70% JARNÍ SLEVA téměř na vše (registrovaný na vše)!

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

DODÁNÍ CCA ČERVEN 2023

MBS Pro Dylan Warren III
je mountainboard vhodný především pro BigAir a BoarderCross. Nový přepracovaný model MBS Pro. Nové trucky, nový systém odpružení, nové disky... Nová 98 cm délka desky je dimenzována tak, aby byla dostatečně krátká, pro lepší manévrovatelnost, ale také dost dlouhá pro lepší stabilitu. Přepracované trucky Matrix III, které jsou pevnější než předchůdce a mají větší rozsah nastavení tuhosti zatáčení. Mezi další vychytávky patří F5 vázání MBS ", které je silnější, pohodlnější a více nastavitelné než předchůdce F4.

Deska MBS Pro Warren III se vyznačuje grafikou od Jesse Mudgetta a plně kompozitní konstrukcí snowboardu s vertikálně laminovaným vícedruhovým dřevěným jádrem a polyuretanovými bočnicemi. Plochá základna PBT je ideální pro slidy na zábradlí. Pohodlné gripové podložky tlumící nárazy s 8mm radiálním konkávním povrchem a zrnitostí 36 uzamknou nohy na místě! A spousta dalších funkcí, díky kterým je tato deska něčím výjimečný.

Nové trucky Matrix III jsou silné, lehké a nekonečně všestranné. Otočte se na desetníku nebo pokořte světový rychlostní rekord. Je to pouze vaše volba.

Kompatibilní s brzdou MBS V5

Vhodný pro náročné jezdce do 100 kg.
 

Varianty produktu

  • Mountainboard MBS Pro Dylan Warren III
  • Kód: 10406
  • 18 590 Kč 15 801 Kč

Související produkty