DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Mountainboard MBS Comp 95 bylo vždy nejuniverzálnějším prknem MBS, vhodným pro jezdce všech úrovní od začátečníků, kteří hledají prkno, které nepřerostou, až po zkušené jezdce, kteří denně posouvají hranice tohoto sportu. Nyní, s přidáním nových trucků Matrix III, bude mít ještě více jezdců pocit, že potkali svou spřízněnou duši. Vícenásobné možnosti polohy tlumících bloků zdvojnásobuje rozsah odporu při zatáčení. S tlumicími bloky ve vnitřní poloze se i nejlehčí jezdci mohou prudce otáčet, a to i bez vázání. Na druhém konci spektra mohou milovníci rychlosti využít vnější polohu pro bezprecedentní rychlost a stabilitu. A škála možností mezi tím je neomezená.

Silná Power Lam (javor / epoxid / sklolaminát) pro lehkou, ale odolnou desku. Asymetrická konkávní část (nízký bod pod špičkou nohy) padne na nohu jako ulitá. Nový tvar špičky snižuje hmotnost a nabízí více prostoru pro případné elektrické hnací ústrojí.

Nové trucky Matrix III jsou silné, lehké a nekonečně všestranné. Otočte se na desetníku nebo pokořte světový rychlostní rekord. Je to pouze vaše volba.

Vhodný pro jezdce do 85kg

Varianty produktu

Související produkty