DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Když Flysurfer vyvinul první technologie Single-Skin draků pro kiteboarding, a Peaka poprvé představil, nikdo nečekal jak se jeho obliba stane populární. Jeho fanouškovská základna rychle rostla, a to díky své univerzálnosti. Peak2 zlepšil celkový výkon bez dopadu na bezpečnost a stabilitu kitu. Má lepší ovladatelnost, užší profil, jízda proti větru a skoky se staly jednodužší než kdy dříve. Peak2 má rychlejší odezvu na povely, která zvyšuje ještě lepší zážitek z volné jízdy. Každý, kdo si dřív myslel, že Single-Skin draci nejsou pro freestyle se mýlí. Nový Peak2 umožňuje unhooked jízdu a je ideální pro náročné technické triky. Single-Skin technologie zajišťuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Peak2 je ultra lehký kite, který vás nepřestane bavit. Díky své malé a lehké velikosti ho můžete vzít kamkoliv.

PEAK šetří čas, námahu a nabízí absolutní nezávislost.

Vyberte si svou oblíbenou velikost. Peak 2 nabízí nové velikosti - 12,0 m, 9,0 m, 6,0 m nebo 4,0 m. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv velikost, Váš Peak2 bude dodán v kompletu "ready-to-fly" (Infinity Light Control bar a šńůry 21m). Je ideálni pro back country freeride, snowkiting, landkitin nebo buggy. Pokud jde o univerzálnost, Peak2 vyčnívá z davu, je vhodný i pro kite školy. A díky snadné ovladatelnosti, se stal skvělou zábavou a to i pro děti. Jakmile Peaka vytáhnete z báglu, jediné co potřebujete udělat je si nazout lyže/snowboard a vyrazit! Ať už jste na zemi nebo na sněhu, nový Peak2 od Flysurferu je tady pro Vás!

 

Flysurfer "every day is kite day"!

Vychytávky:

  • Technologie Single-Skin - Peak2 je single skin kite což vede k radikálnímu snížení váhy a většímu výkonu na m2.
  • Bezkonkurenční Low-end - Zábava už od 1,5m/s, v extrémně slabém větru nabízí kite ohromnou stabilitu a kontrolu.
  • Minimalistický bag - Velikost balení pouze 52x14x14cm pro 6,0m snadno se vejde do každé cestovní tašky, což vám ušetří peníze za další poplatky sportovního vybavení. Hmotnost pouze 6,0 m (1,94 kg)
  • Infinity Light control bar - Nový lehký bar je robustní a má pohodlné uchopení, nový trimmer a vylepšený 2.0 quick-release systém.
  • Kvalita zpracování a trvanlivosti - Jako doplňkovou službu nabízí FS také 12-měsíční záruku opravy.
  • Rychlá a snadná manipulace - Bez nutnosti vhánění vzduchu nebo pumpování, jednoduše rozbalíte kitea jste připraveni vyrazit.
  • Univerzální použití - Ať už land nebo snow, mountinboard nebo buggy, lyže nebo snowboard, pro freeride nebo zlepšení dovedností, začátečník nebo pokročilý, Peak2 je tady pro Vás každý den.
  • Batoh s integrovaným trapézem - Tento volitelný doplněk je lehký trekking batoh s integrovaným postrojem, do kterého si můžete dát nezbytné vybavení. Šetří hmotnost místo standardního trapézu, ale v žádném případě ho plně nenahradí - je navržen pro maximální úsporu hmotnosti, pro expedice a freeriding.