Kód: VALENTIN2023
SLEVA 8+2% do 14.2.2023 na vše vč. již zlevněného!
DO ESHOPU

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

FLYSURFER PEAK3 je vyvinut na míru zapáleným freeriderům se zaměřením na maximální jednoduchost ovládání, bezpečnost, a univerzálnost použití v různorodých podmínkách. Díky docílení těchto požadavků je kite Flysurfer PEAK3 ideálním drakem i pro začínající kitery a expediční využití. Samozřejmostí u tohoto modelu zůstává také sbalaní do maléo balíčku, výkon a výborné chování ve slabém větru.

Inovace

Oproti předchozímu modelu se Flysurfer PEAK3 posouvá zase o kousek dál. Největšími změnami jsou nový Bar navržený přímo pro Flysurfer Peak3 a bezpečnostní systém Reef Line, který dělá kite ještě bezpečnějším a okamžitě po odstřelení sníží plochu draka. Dalším vylepšením je použití o 30% méně vyvazovacích šňůr. Tím je drak lehčí, má lepší stoupavost, rychlost a také rychlejší zatáčení. Snížení hmotnosti navíc ještě zlepšuje chování kitu ve velmi slabém větru. Kitovat se dá už od 1,5 m/s! Na základě zpětné vazby uživatelů byla přepracována náběžná hrana, pro vyšší odolnost vůči poškození a nové řešení vyvázání odtokové hrany ještě zlepšuje točivost draka.

Pro Peak 3 je doporučen Infinity 3.0 Airstyle CC bar o délce 50cm

Ideálním doplňkem pro kite Flysurfer Peak3 je cestovní batoh na kite s integrovaným jednoduchým trapézem, který oproti klasickému batohu a trapézu zabere výrazně méně místa.